Partneři

logo

Jízdní kola - MOJEKOLO

Mojekolo je jeden z největších prodejců jízdních kol v ČR. Mojekolo je výhradní distributor značek GHOST, LAPIERRE, ELECTRA, REDLINE, CRATONI a X-FUSION.

V sortimentu Mojekolo se nachází horská/MTB, silniční, trekingová a crossová kola, přilby, tretry, tachometry, zkrátka vše co souvisí s cyklistikou.

Mojekolo nabízí 3 000 ks jízdních kol skladem k dodání do 1-2 pracovních dnů.

logo

Jízdní kola - GHOST

Ghost je špičkový německý výrobce kol. Ghost se specializuje na kola všech kategorií. Vrchol tvoří celoodpružené a pevné MTB s vsokým poměrem cena/výkon a s těmi nejlepšími výsledky v testech. U Ghostu Vás ohromí nejen design, zpracování a komponenty, ale i nízká váha a především jízdní vlastnosti.

logo

Stylová jízdní kola - ELECTRA

Holandská firma Electra nabízí stylová dámská, pánská a dětská kola. Kola Electra jsou zárukou pohodlné jízdy a především neotřelého designu.

logo

Spolujízda v ČR i Evropě - AUTOSTOP

AUTOSTOP nabízí spolujízdu pro Českou republiku a celou Evropu. Stovky nabídek a poptávek na svezení. Díky AUTOSTOPu můžete snížit náklady za cestování a procestovat celou Evropu.

logo

Kvalitní helmy a přilby - CRATONI

Cyklistické helmy, lyžařské a snowboardové přilby, sluneční a lyžařské brýle Cratoni. Cratoni je jeden z předních výrobců sportovních doplňků a profesionálním partnerem pro 100% ochranu hlavy. Produkty Cratoni nabízí nejnovější technologie s moderním designem.

logo

Chiptuning, zvýšení výkonu motoru - PowerTEC

PowerTEC provádí značkový chiptuning, kterým se řadí mezi jedničky na českém chiptuningovém trhu. 8000 zákazníků z ČR i Evropy je důkazem kvality služeb společnosti PowerTEC.

logo

Pneumatiky Sava - Sava.cz

Veškeré informace o pneumatikách Sava na jednom místě. Pneumatiky Sava jsou kvalitní pneumatiky v poměru cena/výkon. Kvalitu pneumatik zaručuje i fakt, že od roku 2004 je 100% vlastníkem společnost Goodyear.

logo

Pneumatiky Debica - Debica.cz

Informační internetové stránky zaměřené převážně na pneumatiky značky Debica. Velkou část akcií společnosti Debica vlastní Goodyear. Pneumatiky Debica vynikají svou kvalitou a nízkou cenou.