602 737 791
alliance - logo.jpg

Alliance - Pneumatiky

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Kvalitní výrobce zemědělských a lesních pneu. Tyto pneumatiky svou kvalitou konkurují nejlepším světovým výrobcům zemědělských pneu. Splňují i nejnáročnější požadavky zákazníků při práci v těžkých podmínkách.

Pneumatiky Alliance: Zemědělské

Alliance 223

ALLIANCE 223,KVALITNÍ PNEU IZRAELSKÉHO VÝROBCE URČENY PRO PŘÍVĚSY.

Alliance 324

Alliance 324 - jsou vhodná pro všechny zájemce.Pneu jsou vhodná pro využití v těžkém či lesním provozu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance 324

Alliance 328

ALLIANCE 328 - pneu izraelského výrobce zajišťující dobrou ochranu půdy je určena jak pro přívěsy tak i traktory.

Alliance 329

Alliance 329 - zemědělská pneu - Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance 329

Alliance 347

Alliance 347 - zemědělská pneu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance 347

Alliance 349

ALLIANCE 349

Alliance 350

ALLIANCE 350 - moderní kultivační pneumatiky izraelského výrobce s dobrým záběrem a samočisticím dezénem.

Alliance 357

Alliance 357 - zemědělská pneu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance 357

Alliance 358

Alliance 358 - zemědělská pneu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance 358

Alliance 380

ALLIANCE 380 pneu izraelského výrobce nabízí velmi dobrou trakci v obou směrech s nesměrovým dezénem,výborné samočistící schopnosti a dlouhou životnost.

Alliance 390

ALLIANCE AGRI-TRANSPORT 390- pneu špičkového izraelského výrobce, ideální pro použití na loukách s dlouhou životností,samočistícím dezénem a ocelovým kordem.

Alliance 398

Alliance 398 je pneumatika POR (Professional Off Road) pro použití na zemědělských nákladních autech za jakýchkoli povětrnostních a půdních podmínek Hodí se jednak pro použití na poli, jednak i pro jízdy po silnicích při rychlostech až do 100 km/h Při použití na poli poskytuje její vysoký trakční profil, velmi dobré samočisticí vlastnosti a vysokou trakci při malém zhutnění půdy. Její celoocelová kostra se 4 vložkami nárazníkového ocelového pásu zaručuje excelentní stabilitu a dlouhou životnost. Při přepravních jízdách na silnici pneumatika zaboduje díky nepatrnému zahřívání a vytváří velmi málo vibrací a hluku Tlak vzduchu je třeba při silničním provozu zvýšit na 100 km/h podle tabulky tlaku vzduchu výrobce Pneumatika se také hodí k využívání v lese a může se používat jak při produkci štěpky, tak při stavbě a údržbě lesních cest...

Alliance 585

VYLEPŠENÝ DEZÉN - - vyšší hĺoubka dezénu oproti konkurencií až 4 mm !!! Zesilení bloků v oblasti ramena – extra trakce, speciální směs - delší životnost, stredové bloky - vhodný i na tvrdé povrchy – stabilita i na svahovém terénu BOČNICE - zesílená bočnice - ochrana proti mechanickému poškození, výborná boční stabilita i pod zátěží - odpovídá rozměru 17.5 R24

Alliance Agristar 365

ALLIANCE AgriStar 365 - Více než jen pneumatika, je to partner pro nekompromisní výkon na poli. S inovativním designem a pokročilou technologií přináší optimální trakci, stabilitu a odolnost. Díky speciálně navrženému vzorku dezénu zvládá různorodé terény s lehkostí. AgriStar 365 je synonymem vysoké výkonnosti, dlouhé životnosti a spolehlivosti, což z ní činí ideálního společníka pro každodenní výzvy zemědělské práce. Připravte se na bezkonkurenční výkon s pneumatikou, na kterou se můžete spolehnout

Alliance Agristar 375

ALLIANCE AGRISTAR 375 tato pneu izraelského výrobce je speciálně navržena pro velké postřikovače a sběrací stroje.Vysoké zuby zajišťují vynikající záběr a speciální ocelová kostra chrání proti průrazu.

Alliance Agristar 378

Pneumatiky s velkým objemem pro vysokovýkonné traktory a kombajny od přibl. 200 koní.Komfortní jízdní vlastnosti na cestě a vysoká trakce v spojení s velmi dobrým samočištěním při použití na poli. Pneu jsou vystužené ocelovým kordem pro dodatečnou stabilitu a ochranu před prořezáním. Nová směs gumy,delší životnost a pružné bočnice (pro přispůsobení tlaku vzduchu) to jsou další benefity těchto pneumatik.

Alliance AgriStar II

ALLIANCE AgriStar II - Vysokorychlostní pneumatika s revoluční technologií Stratified Layer (SLT). Unikátní kombinace dvou vrstev, kde horní vrstva s jedním úhlovým profilem spolupracuje s víceúhlovou spodní vrstvou. Po dosažení 40% opotřebení se spodní vrstva patky dostane do kontaktu se zemí, zvětšující kontaktní plochu ve střední části. Tím se zlepšují jízdní vlastnosti a celkový výkon pneumatiky. Navíc, větší objem pryže v AGRI STAR II zvyšuje její tuhost, poskytující vynikající odolnost proti opotřebení. Připravte se na novou úroveň výkonu a odolnosti na poli s pneumatikou AgriStar II."

Alliance AS570

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Dezén AS570 je pneumatikou pro moderní zemědělské stroje.Vysoká nosnost a odolnost pneu je dána i díky ocelovému kordu pneumatiky!

Alliance AW320

Implementní pneumatiky s vysokou nosností, pevná nylonová kostra pláště pro dlouhou životnost a nízké zhutnění půdy to jsou hlavní přednosti těchto pneu izraelského producenta!

Alliance AW327

AW327 - pneu izraelského výrobce určené pro přívěsy = dobrá kvalita za rozumnou cenu.Pneu zajišťují dobrou ochranu půdy.

Alliance Farm PRO 842

ALLIANCE Farm PRO 842

Alliance FARM PRO 845

ALLIANCE FARM PRO 845

Alliance FARM PRO 846

ALLIANCE FARM PRO 846 vylepšené pneu oproti dezénu 842. Pneu vynikají velmi konkurenceschopnými cenami a špičkovou kvalitou izraelského výrobce. Jsou schváleny i pro jízdu v 50 km / h.

Alliance FLOTATION 885

FLOTATION 885 - tyto zemědělské pneu izraelského výrobce zajišťují především svými mírně zaoblenými rameny dobrou ochranu půdy. Robustní zuby zaručují dobrý záběr,nízké opotřebení a dlouhou životnost,to vše je navíc umocněno velice přijatelnou cenou.

Alliance Forestry 328

ALLIANCE FORESTRY 328-AGRO-FORESTRY

Alliance Forestry 346

Alliance Forestry 346 -zemědělská pneu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance Forestry 346

Alliance Industrial 380 HD

ALLIANCE INDUSTRIAL 380 HD - pneu izraelského výrobce vyniká výborným záběrem v obou směrech (s nesměrovým dezénem),dlouhou životností a dobrou samočistící schopností.

Alliance MPT 580

ALLIANCE MPT580 - Zemědělsko-průmyslové /MPT pneumatiky pro teleskopické, kolové a bagrové nakladače.Silná radiální kostra pláště poskytuje vysoké nosnosti a maximální bezpečnost při použití.Optimalizovaná směs gumy, jako i zahnutý střední dezén pro pevné podklady zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení a s tím je spojená i dlouhá životnost pneu.

Alliance MULTIMAX MP 522

Zemědělsko-průmyslové pneumatiky (MPT) vhodné pro teleskopické,kolové a bagrové nakladače.Agresívní dezén pro záběr ve všech stížených pracovních podmínkách - speciální směs pneu pro tvrdší podklady a dlouhá životnost to jsou přednosti dezénu MP Multimax 522.

Alliance Multistar 376

ALLIANCE MULTISTAR 376 super-objemové vysoko výkonné pneumatiky pro traktory, kombajny, rozmetadla s nylonovou a ocelovou kostrou. Zvýšená trakce a dobrá ochrana rostlin je zajištěna 45 stupňovými zuby pneu s dobrou samočistící schopností.

Alliance Multiuse 550

Pneumatiky izraelského výrobce pro komunální použití vynikají především velmi dobrým výkonem a krátkou brzdnou dráhou především v zimních podmínkách.Speciální zimní směs pneu umožňuje použití i při velmi nízkých teplotách.

Pneumatiky Alliance: MPT-EM a bagry

Alliance 308

ALLIANCE 308 EM pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače za příznivou cenu.

Alliance 317

MPT pneu (dezén UNC) izraelského výrobce s dobrým záběrem a příznivou cenou.

Alliance 318

ALLIANCE 318 EM (EXTRA HARD) pneu izraelského výrobce pro bagry a nakladače vynikají dlouhou životností a příznivou cenou.

Alliance 380

ALLIANCE 380 pneu izraelského výrobce nabízí velmi dobrou trakci v obou směrech s nesměrovým dezénem,výborné samočistící schopnosti a dlouhou životnost.

Alliance 390

ALLIANCE AGRI-TRANSPORT 390- pneu špičkového izraelského výrobce, ideální pro použití na loukách s dlouhou životností,samočistícím dezénem a ocelovým kordem.

Alliance 601 M+S

ALLIANCE 601

Alliance AS570

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Dezén AS570 je pneumatikou pro moderní zemědělské stroje.Vysoká nosnost a odolnost pneu je dána i díky ocelovému kordu pneumatiky!

Alliance MPT 580

ALLIANCE MPT580 - Zemědělsko-průmyslové /MPT pneumatiky pro teleskopické, kolové a bagrové nakladače.Silná radiální kostra pláště poskytuje vysoké nosnosti a maximální bezpečnost při použití.Optimalizovaná směs gumy, jako i zahnutý střední dezén pro pevné podklady zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení a s tím je spojená i dlouhá životnost pneu.

Pneumatiky Alliance: Lesní pneumatiky

Alliance AGRO-FORESTRY 333

Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Dezén Agro-Forestry 333- klasická pneu nejvíce užívaná u lesních traktorů.Vysoká nosnost a odolnost pneu je dána i díky ocelovému kordu pneumatiky!

Alliance Forestar 344

ALLIANCE FORESTAR 344,pneu izraelského producenta.Silná nylonová kostra s ocelovým kordem a zpevněné bočnice pneu zaručují zaručují dlouhou životnost a odolnost proti poškození i ve stížených podmínkách.

Alliance Forestar 345

Alliance Forestar 345 - zemědělská pneu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance Forestar 345

Alliance Forestry 328

ALLIANCE FORESTRY 328-AGRO-FORESTRY

Alliance Forestry 331

Alliance Forestry 331 - tato pneu je určena pro lesní provoz. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance Forestry 331

Alliance Forestry 346

Alliance Forestry 346 -zemědělská pneu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance Forestry 346

Alliance Forestry 356

ALLIANCE Forestry 356 - zemědělská pneu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. ALLIANCE Forestry 356

Alliance Forestry 360

Alliance Forestry 360 -zemědělská pneu. Izraelský výrobce těchto pneu spojil ve svých produktech nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s výbornou kvalitou. Alliance Forestry 360