Aurora - Pneumatiky

Pneumatiky Aurora: Nákladní

Aurora UF10

AURORA UF10 - nákladní pneumatika pro regionální provoz. Radiální pneumatika určená pro regionální-dálkový provoz na všechny pozice. Široký běhoun a hluboké drážky poskytují delší kilometrový výkon a životnost.

Aurora UF17

AURORA UF17 - nákladní regionální pneumatika určená pro vlečené nápravy. Otevřené drážky s širokým úhlem omezují zachytávání kamínků. Asymetrické příčné drážky zlepšují podélnou stabilitu.

Aurora UF18

AURORA UF18 - nákladní pneumatika určená pro regionální provoz na vlečené nápravy. Široká a tuhá ramena zajišťují vysoký kilometrový výkon a chrání před separací nárazníkových vrstev.

Aurora UF20

AUROR AUF20 - nákladní pneumatika pro regionální provoz na všechny pozice. Široká a tuhá ramena pro excelentní odolnost.

Aurora UR05

AURORA UR05 - nákladní pneumatika pro smíšený provoz na všechny pozice. Plná ramena s inovativními vnějšími 2-stupňovými zářezy poskytují vynikající přilnavost a trakci.

Aurora UR11

AURORA UR11 - nákladní pneumatika určená pro smíšený provoz na hnané nápravy. Specifická běhounová směs zajišťuje odolnost proti mechanickému poškození.

Aurora UZ05

AURORA UZ05 - nákladní pneumatika určená pro regionální provoz na hnané nápravy. Odolná běhounová směs pro dlouhou životnost a rovnoměrné opotřebení.