602 737 791
avon.jpg

Avon - Pneumatiky

Velmi široká nabídka AVON sahá od pneumatik pro motocykly a osobní vozy přes terénní vozy 4x4, lehká užitková vozidla až po pneumatiky závodní. Přitom je u Avon vždy zachován vynikající poměr výkon/cena. Největší důraz je vždy kladen na bezpečnost, jízdní komfort a správnou přilnavost. Špičkoví výrobci automobilů jako Rolls Royce, Bentley, Morgan, Westfield, Caterham nebo Land Rover vybavují své vozy pneu Avon v prvovýrobě.

web: www.avonpneu.cz

Pneumatiky Avon: Motocyklové

Avon Roadrider AM26

Roadrider AM26 -Stále někam jezdíte a plánujete velké výpravy? Nebo vám stačí projet se o víkendu za město? Není to podstatné... Avon má pro vás pneumatiku na dlouhé cesty za sluncem, kdy ubíhá kilometr za kilometrem, ale i na krátkou projížd'ku v dešti

Avon Viper Stryke AM63

Viper Stryke AM63 -Mnoho lidí si uvědomilo, jakým způsobem skútr zlepšuje pohyblivost ve městě a jak je úsporný. To se samozřejmě odrazilo na jeho masivní výrobě. Současné skútry disponují dříve nemyslitelnými výkony a rychlostmi, větší stroje jezdí rychlostí nad 150 km/h, mají špičkový komfort a jsou předurčeny na dlouhé vzdálenosti.