602 737 791

BestDrive - Pneumatiky

Pneumatiky BestDrive: Letní pneumatiky

BestDrive SUMMER

Po zakoupení sady pneumatik BestDrive automaticky získáte BestDrive Garanci a Garanci spokojenosti zákazníka. BestDrive garance - Co to je? komplexní ochrana pneumatik proti: neopravitelnému náhodnému poškození pneu při provozu, poškození pneu vandalismem, platí pouze pro osobní vozidla. Přínos pro zákazníka: až 80% -ní kompenzace při neopravitelnému poškození pneumatiky 2 roky garantované ochrany na neomezený počet kilometrů pomoc v případě vandalismu. Povinnosti zákazníka: Podmínkou záruky BestDrive Garance je kontrola zakoupených pneumatik minimálně každých 6 měsíců na nejbližší pobočce BestDrive za účelem zjištění jejich technického stavu.

Pneumatiky BestDrive: Zimní pneumatiky

BestDrive Winter

BESTDRIVE WINTER - Po velmi úspěšném uvedení exkluzivní letní pneumatiky BestDrive uvádí společnost ContiTrade na trh novou zimní pneumatiku BestDrive WINTER. • Pneumatika BestDrive je vyráběna společností Continental v Evropě, s využitím více než 100 let zkušeností s výrobou a inovací pneumatik. • Moderní dezén v kombinaci s nově vyvinutou směsí běhounu a moderním 3D designem bočnice dělá tuto pneumatiku jedinečnou. • BestDrive WINTER a VAN WINTER budou k dispozici exkluzivně v síti poboček BestDrive. nová privatní značka z produkce koncernu CONTINENTAL. Krátká brzdná dráha a dobré záběrové vlastnosti zajišťují bezpečnou jízdu na zasněžených vozovkách. Vysoká odolnost vůči aquaplaningu.

Pneumatiky BestDrive: Celoroční pneumatiky

Pneumatiky BestDrive: Užit. vozidla letní

Pneumatiky BestDrive: Užit. vozidla zimní

BestDrive VAN Winter

BESTDRIVE VAN WINTER - krátká brzdná dráha a dobrý záběr na zasněžených a zledovatělých vozovkách. Vynikající vlastnosti na mokré vozovce a odolnost proti aquaplaningu.