602 737 791
bfgoodrich.gif

BFGoodrich - Pneumatiky

BFGoodrich je značka pneu z koncernu Michelin se stoletou tradicí patřící do segmentu nabízející pneumatiky dobré kvality za přijatelné ceny. Řada BFGoodrich zahrnuje všechny kategorie pneumatik (osobní letní, zimní celoroční a 4x4) pro asfalt, sníh i rozbitou cestu. BFGoodrich se specializuje na pneu pro 4x4, ve kterém má tato značka velký výběr. Americká značka pneumatik původně podnikajicí v oblasti aeoronautiky založená roku 1870 v Ohiu Dr. Benjamin Franklin Goodrichem a odtud název BFGoodrich. Roku 1986 pod sebe připojila gumárenskou firmu Uniroyal a v roce 1990 celý podnik koupil koncern Michelin.

Pneumatiky BFGoodrich: Letní pneumatiky

Pneumatiky BFGoodrich: Zimní pneumatiky

BFGoodrich G-FORCE WINTER

BFGoodrich G-FORCE WINTER je zimní pneumatika koncernu MICHELIN. Díky vynikajícímu záběru jsou zaručeny výborné rozjezdy. Skvělá ovladatelnost a krátká brzdná dráha jsou předními vlastnostmi této zimní pneumatiky. Toho je docíleno vysokou hustotou lamel, jejich šířkou a optimalizací drážek pro rozptyl sněhu. Společně s velikostí stopy a použitou směsí je dosaženo vynikající přilnavosti. Také směrový tvar dezénu, který je zejména uprostřed tvořen velkým počtem šípovitých výběžků, napomáhá optimální ovladatelnosti na zimních silnicích.

BFGoodrich G-FORCE WINTER 2

BFGoodrich G-Force Winter 2 je skvělá pneumatika se sítí lamel, která poskytuje lepší přilnavost, ovladatelnost a kratší brzdnou dráhu na sněhu. Směs pryže, která snižuje tuhost běhounu za nižších teplot, zlepšuje brzdnou dráhu na ledu a tím dosahuje lepších výsledků při brzdění. Pneumatika má směrový dezén ve tvaru písmene V, který účinněji odvádí vodu z povrchu, čímž snižuje riziko aquaplaningu a poskytuje lepší přilnavost na mokré vozovce. Také se vyznačuje vynikající brzdnou dráhou na mokré vozovce. Poskytuje tak řidiči větší jistotu na mokru.

BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV

BFGoodrich G-Force Winter 2 SUV je pneumatika pro SUV, která poskytuje krátkou brzdnou dráhu, dosahuje silné přilnavosti a lepší ovladatelnosti na mokré i zasněžené silnici. Pryžová směs zajišťuje vylepšenou brzdnou dráhu na ledu, aby vám poskytla lepší bezpečnost a kontrolu při jízdě v drsných zimních podmínkách. Pneumatika má směrový dezén ve tvaru písmene V, který účinněji odvádí vodu z povrchu, čímž snižuje riziko aquaplaningu a poskytuje lepší přilnavost na mokré vozovce. Také se vyznačuje vynikající brzdnou dráhou na mokré vozovce. Poskytuje tak řidiči větší jistotu na mokru.

Pneumatiky BFGoodrich: Celoroční pneumatiky

BFGoodrich ADVANTAGE ALL-SEASON

BFGoodrich Advantage All Season je všestranná silniční pneumatika pro všechna roční období která dává kontrolu na suché, mokré nebo zasněžené vozovce. Poskytuje lepší brzdný výkon na mokru i na suchu než předchůdce. Buďte v zimě v bezpečí díky certifikaci 3PMSF. Směs běhounu vyvinutá tak, aby poskytovala plnou kontrolu na sněhu s drážkou ve tvaru V pro vysokou přilnavost a trakci. Prodloužená drážka odvádí vodu, zatímco do sebe zapadající pásek zlepšuje ovladatelnost a brzdění, spolu s technologií zkosení drážky pro lepší přilnavost na mokré vozovce.

BFGoodrich ADVANTAGE SUV ALL-SEASON

BFGoodrich All season 2 SUV je navržena pro širokou škálu vozidel. Tento model je však vyladěn pro rozměry pneumatik SUV vozidel. Pneumatika má směrový dezén ve tvaru písmene V, který účinněji odvádí vodu z povrchu, čímž snižuje riziko aquaplaningu a poskytuje lepší přilnavost na mokré vozovce. Také se vyznačuje vynikající brzdnou dráhou na mokré vozovce. Poskytuje tak řidiči větší jistotu na mokru. Oproti předchozí generaci je díky zvětšené styčné ploše dezénu dosaženo lepších výsledků na suché vozovce. Pneumatika díky zimní certifikaci 3PMSF obstojí také na sněhu.

BFGoodrich ALL-TERRAIN T/A KO2

BFGoodrich ALL-TERRAIN je celoroční pneumatika určena pro majitele Jeepů, SUV a Pickupů amerického stylu s pohonem 4x4. Je navržena pro zdolávání nejtěžších terénů za nepříznivých podmínek, a to díky svému výraznému vzorku. Stále však s rovnoměrným podílem na silnici kde nabízí dobrý kilometrový výkon. Více se dozvíte v našem článku: BFGoodrich ALL-TERRAIN - nejoblíbenější pneumatiky pro offroad

BFGoodrich G-GRIP ALL SEASON 2

BFGoodrich G-Grip All Season 2 je navržena pro širokou škálu vozidel. Pneumatika má směrový dezén ve tvaru písmene V, který účinněji odvádí vodu z povrchu, čímž snižuje riziko aquaplaningu a poskytuje lepší přilnavost na mokré vozovce. Také se vyznačuje vynikající brzdnou dráhou na mokré vozovce. Poskytuje tak řidiči větší jistotu na mokru. Oproti předchozí generaci je díky zvětšené styčné ploše dezénu dosaženo lepších výsledků na suché vozovce. Pneumatika díky zimní certifikaci 3PMSF obstojí také na sněhu.

BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM3

Speciální design pro zdolávání všech překážek mimo silnici. To vyznačuje pneumatiku MUD TERRAIN T/A KM3, která je schopna podat ty nejextrémnější výkony, a to díky masivním dezénovým blokům. Aby také ne, pneumatika Mud Terrain T/A KM3 byla převážně konstruována pro použití v těžkém terénu. Více se dozvíte v našem článku: BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM3 - Opravdové offroad pneumatiky

BFGoodrich TRAIL-TERRAIN T/A

Zkonstruováno jak pro výkon na silnici, tak pro lehké terénní situace. Roky zkušeností a testování v nejtěžších podmínkách pomohly vytvořit tuto pneumatiku. Pneumatika vyniká vysokým kilometrovým nájezdem i při použití na silnicích. Se svými 3D lamelami s plnou hloubkou, vytváří dostatečnou přilnavost za jakýchkoli podmínek, aniž by došlo ke zvýšení hluku. Označení 3PMSF dokazuje schopnost jízdy na sněhu a vykazuje vysokou trakci při nízkých teplotách. Vroubkované ramenní bloky zlepšují trakci na měkkém povrchu.

BFGoodrich URBAN TERRAIN T/A

Celoroční pneumatika pro SUV. Víceúčelové užití, 90 % na silnici a 10 % v terénu, zaručuje vynikající přilnavost na každém typu povrchu. Asymetrický dezén zvyšuje životnost pneumatiky a zaručuje rovnoměrné opotřebení. Jeho tvar lamel s příčnými drážkami zajišťuje skvělou trakci na sněhu a proto pneumatika nese označení 3PMSF. Díky zvýšené tuhosti pláště o 20% pak pneumatika obstojí proti nástrahám městského provozu.

Pneumatiky BFGoodrich: Užit. vozidla celoroční

BFGoodrich ACTIVAN 4S

BFGoodrich Activan 4S je celoroční pneumatika pro dodávkové vozy bezpečná v každém ročním období. Vynikající přilnavost na mokrém povrchu, ale také na sněhu díky zimní certifikaci 3PMSF. Společně s robustní konstrukcí odolá všem nástrahám a vydrží mnoho kilometrů. To vše bez nutnosti sezónní výměny pneumatik.

Pneumatiky BFGoodrich: Nákladní

BFGoodrich CROSS CONTROL D2

Vytvořen tak, aby odolával veškeré námaze, kterou mu předložíte, BFGoodrich® Cross Control lze také znovu obouvá. Vaše pneumatiky vydrží déle. Když se pneu zahřeje, pneumatiky zůstanou chladné! BFGoodrich® Cross Control D2 je odolný a tvrdý i pod tlakem.

BFGoodrich CROSS CONTROL S

Žádná výzva pro vás není příliš velká. Bahno, špína, prach, kameny, asfalt – nic vás nezastaví. Práce musí být dokonána! Naše pneumatiky rády pracují pro vás. Zaručujeme 100% spokojenost. Řekněte své sklápěčce, kam má směřovat! Ovládání vašeho nákladního vozidla na staveništi je tak jednoduché, jako otočit volantem a vydat halekání. Naše velké pneumatiky jsou ochotné poslouchat a chtějí víc! NIKDY NENÍ DOSTATEK ODOLNOSTI. Stejně jako naložíte náklady jeden za druhým, naše pláště jsou dostatečně odolné, aby unesly i množství pryže. Využijte naši nabídku 100% opětovné obuvi a vytvořte hustý vzorek pro ještě větší staveništní akce.

BFGoodrich CROSS CONTROL S2

Viděli jste pneumatiky BFGoodrich® v akci na rallye Dakar? Všechny naše pneumatiky jsou navrženy tak, aby vynikaly v extrémních podmínkách! BFGoodrich® Cross Control S2 není výjimkou. Drží se svahů a hází prach, vypadajíc jako nedělní jízda po dálnici. Připraveno na více! BFGoodrich® Cross Control je drsný a odolný i pod tlakem. V pozici řízení získáte o 40 % více ujetých kilometrů ve srovnání se svými předchůdci.

BFGoodrich CROSS CONTROL T

NAHÁZEJTE NA SEBE ZÁVAŽÍ Skály, písek, odpad – přepravujete všechny druhy stavebního materiálu, ale pro pneumatiky tohoto přívěsu to není žádný rozdíl. Zvládnou jakoukoli zátěž, kterou jim dáte. Zaručujeme 100% spokojenost. Pneumatiky udržují opotřebení na minimum a zároveň se opotřebovávají rovnoměrně. Zůstávají v dobrém stavu pro náročné podmínky jak na cestě, tak mimo ni, kterými jezdíte. OVĚŘENÁ ODOLNOST PRO TĚŽKOU STAVEBNÍ ČINNOST

BFGoodrich ROUTE CONTROL D

Směrová hnací pneumatika. Jsou označeny jako M+S i 3PMSF a udrží váš náklaďák na silnici i v náročných podmínkách, když kilometr za kilometrem míříte dál. Tyto pneu jsou navrženy tak, aby přežily dlouhé cesty. S naší nabídkou 100% opětovné obuvi ušetříte na svých pneumatikách i na svém rozpočtu.