602 737 791
bkt.jpg

BKT - Pneumatiky

Indický výrobce pneumatik BKT - Balkrishna Industries Limited patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům zemědělských, nákladních, průmyslových, ATV pneu pro čtyřkolky a stavebních pneu. Talent pro inovace je základní kompetencí Divize výzkumu a vývoje společnosti BKT a jednou z našich silných stránek. Investice do výzkumu a vývoje jsou základním klíčem úspěchu v soutěži na složitém celosvětovém trhu s rychle se vyvíjejícími potřebami. Z tohoto důvodu investujeme do výzkumu a vývoje přibližně 3,5% našich ročních obratů. Speciální sortiment pneumatik radiálních portů společnosti BKT, schopný splnit náročné požadavky v oblasti logistiky a manipulace s porty. Řada pneumatik Portmax obsahuje nejvyšší pneumatiky pro stohovače s dosahy a nosiče stoupání. Silné a pevné v nejtěžších provozních podmínkách, tyto pneumatiky v přístavech zvládnou i ty nejtěžší zatížení, které si udržují vynikající stabilitu. Nejvyšší řada radiálních zemědělských pneumatik společnosti BKT vyvinutá za účelem zvýšení produktivity zemědělců. Řada pneumatik Agrimax zahrnuje nejvyšší pneumatiky pro vysoce výkonné traktory, vysoce výkonné traktory, harvestory, postřikovače a rozmetadla. Ať už je vaše zemědělská aplikace cokoli, nabízí řada pneumatik Agrimax špičkový výkon, který vždy poskytuje nejlepší ochranu vašim polích. Rozsáhlá řada radiálních pneumatik OTR od firmy BKT je navržena tak, aby odolávala i nejtvrdším provozním podmínkám v lomech, dolech a staveništích. Vylepšený společným znakem silné konstrukce All Steel, která poskytuje odolnost proti povětrnostním vlivům pneumatik a vynikající odolnost proti nárazům, je řada radiálních pneumatik OTR od společnosti Earthmax ideální pro montáž na vyklápěče, grejdry, nakladače, buldozery, skládky. KT má široké spektrum radiálních pneumatik MPT, které jsou koncipovány tak, aby pokrývaly celou řadu rozmanitých zemědělsko-průmyslových aplikací. Tyto všestranné všestranné talenty pneumatik MPT mohou fungovat v mnoha náročných prostředích na různých typech povrchů. Řada Multimax je ideální pro montáž na teleskopické manipulátory, kompaktní nakladače, traktorové nakladače a univerzální vozidla. BKT je řada radiálních jeřábových pneumatik, ideální pro nejnáročnější stavební aplikace. Vzhledem k tomu, že pneumatiky jeřábů jsou vystaveny působení stresu a extrémních podmínek použití, základní charakteristikou pneumatik řady Airomax je poskytnout vynikající tepelnou odolnost. Vysoká rychlost při jízdě na silnici a spolehlivost při zvedání činí řadu pneumatik Airomax tou správnou volbou pro vaše jeřáby. Rozsah pneumatik radiálních transportních pneumatik BKT, který je ideální jak pro terénní, tak i silniční přepravu. V reakci na rostoucí poptávku po zisku zemědělců umožňuje řada pneumatik Ridemax přepravovat těžké náklady při vyšší rychlosti, aby se zvýšila produktivita špičkových velkých zemědělských zařízení. Řada Ridemax je vhodná pro montáž na přívěsy, cisterny a rozmetadla.

Pneumatiky BKT: Průmyslové

BKT Chevron Skidpower

Díky svému otevřenému profilovému dezénu poskytuje pneu vynikající záběr a maximální samočistící schopnosti. Speciální směs nabízí špičkovou ochranu proti prořezání a propíchnutí. Vhodné především na kompaktní nakladače jako např. Bobcat.

BKT LG-306

BKT LG306

BKT MAGLIFT LIP

BKT MAGLIFT LIP

BKT PL801

BKT PL801-vhodné pro vysokozdvižné vozíky. Velká styčná plocha a maximální stabilita.Zvýšená odolnost proti průpichům a poškozením.

BKT Skid Power

BKT SKID POWER

BKT Skid Power HD

BKT SKID POWER HD -výborné samočistící schopnosti,dlouhá životnost.Doporučené nasazení 70% hlína a 30% betón!

Pneumatiky BKT: Zemědělské

BKT Agrimax Force

BKT AGRIMAX FORCE -mimořádné pneumatiky pro vysokovýkonné traktory cca od 250 koní - 20 % vyšší nosnost při stálém tlaku vzduchu nebo 20 % nižší tlak vzduchu při stejné zátěži proti standardním pneumatikám. Maximální styčná plocha pro nízký tlak na půdu a co nejlepší záběr.

BKT AGRIMAX FORTIS

AGRIMAX FORTIS -extra robustní kostra a speciální dezén určen pro vysokou zátěž.

BKT Agrimax RT 765

Široké pneumatiky série 70 pro traktory s nízkým až středním výkonem do přibližně 250 koní. Optimalizovaná směs pneu: o 25 % nižší opotřebovaní o 30 % zlepšená odolnost proti průrazu a odlupování a o 20 % větší tažná sila.

BKT Agrimax RT 855

Velký výběr rozměrů použitelných i jako kultivační pneumatiky.Dobrý záběr a samočistící schopnost.Zaoblený dezén v oblasti ramen na šetrnost k rostlinám.Optimalizovaná směs pneu: o 25 % nižší opotřebovaní o 30 % zlepšená odolnost proti průrazu a odlupování a o 20 % větší tažná sila.

BKT Agrimax RT 945

Kultivační pneumatiky na traktory a postřikovače poskytují vysokou stabilitu stroje a velmi dobrý jízdní komfort, přípustný do rychlosti 50 km/h. Zaoblené ramena chrání před poškozením rostlin a půdy.

BKT Agrimax RT600

BKT AGRIMAX RT600

BKT Agrimax Sirio

BKT AGRIMAX SIRIO

BKT Agrimax Spargo

Kultivační pneumatiky BKT Agrimax Spargo s technologií VF - tzn. výhodu o 40 % vyšší nosnost při stálém tlaku vzduchu nebo o 40 % nižší tlak vzduchu při stejné zátěži oproti standardním pneumatikám.

BKT Agrimax Teris

BKT AGRIMAX TERIS

BKT AGRIMAX V-FLECTO

BKT AGRIMAX V-FLECTO - KT Agrimax V-Flecto je VF pneumatika nové generace. Pneumatice poskytuje oproti standardní pneumatice o 40% vyšší nosnost při stejném tlaku vzduchu, příp. stejnou nosnost při tlaku vzduchu sníženém o 40%. Pneumatika se na rozdíl od většiny VF pneumatik montuje na standardní ráfek (NRO = Narrow Rim Option). Její dotyková plocha, zvětšená oproti standardní pneumatice o 10%, umožňuje vynikající trakci při současném výrazně sníženém zhutnění půdy. Zvláštní formovaná patka jádra (Bead Protection System) uzavírá s extrémní vzduchotěsností a udržuje tlak vzduchu konstantní za všech podmínek. Při jízdách po cestě se mimořádný úhel dezénu postará o to, aby se snižovaly vibrace a hlukové emise Pro optimální výkonnost tak na poli jako ani při jízdách po silničních komunikacích se tlak vzduchu nemusí přizpůsobovat. Její ext...

BKT AS-2001

AS-2001 vysoce odolné pneumatiky pro všechny zemědělské práce.Zesílená kostra pomáhá chránit pneu před poškozením.

BKT AS-504

BKT AS-504 pneu s velmi dobrým záběrem,vhodná jak pro zemědělské tak stavební stroje.

BKT AT 603

BKT AT603 - excelentní záběr v těžkém terénu,dobrý kilometrový výkon,široké profilové bloky proti prořezání. Vhodná na bagrové a teleskopické nakladače.

BKT AW 702

Pneu s dezénem AW702 je především určena pro přívěsy,kde je zapotřebí nízkého zhutnění půdy.Vyznačuje se dlouhou životností a příznivou cenou.

BKT AW-708

BKT AW-708 nízké zhutnění půdy a dlouhá životnost jsou atributy této pneu určené pro přívěsy.

BKT Farm I-1

BKT FARM I-1

BKT FL 630

BKT FL-630 - speciální dezén zajišťuje vysokou ochranu půdy a plodin,má velmi dobré samočistící schopnosti.

BKT Flotation 558

BKT FLOTATION 558-flotační pneumatika pro vysoké zatížení při nízkém tlaku vzduchu vhodná jak na cesty tak na pole,kde zajišťuje minimální zhutnění půdy.

BKT Flotation 648

BKT FLOTATION 648 -pneu vhodná na zemědělské přívěsy,kde je potřeba zajistit minimální zhutnění půdy a ochranu rostlin.

BKT LG-306

BKT LG306

BKT MP-567

BKT MP-567 -masívní a široké zuby poskytují vynikající záběr,dobré samočistící schopnosti a dlouhou životnost pneu.

BKT Multimax MP 513

Multimax MP 513- odolná a flexibilní nylonová kostra s ocelovým kordem poskytuje vynikající jízdní komfort a dlouhou životnost. Pneu je určena hlavně pro teleskopické nakladače a bagry.

BKT MULTIMAX MP 522

Zemědělsko-průmyslové pneumatiky (MPT) vhodné pro teleskopické,kolové a bagrové nakladače.Agresívní dezén pro záběr ve všech stížených pracovních podmínkách - speciální směs pneu pro tvrdší podklady a dlouhá životnost to jsou přednosti dezénu MP Multimax 522.

BKT Ridemax IT-696

Ridemax IT-696 - univerzální dezén jehož použití je hlavně na cesty.Vyniká vysokou nosností a životností.Pneu má dobré samočistící schopnosti a nízký valivý odpor.Vysoké nosnosti pneu umožňují montáž i na nejtěžší stroje.

BKT RT 657

Speciální inovační dezén RT657 a optimalizovaná běhounová směs,zaručují vysoký kilometrový výkon a vynikající jízdní vlastnosti pneu.

BKT RT 955 AGRIMAX

BKT RT955 AGRIMAX -zaoblené zuby pneu nabízí na cestě dobrý jízdní komfort a na poli výbornou ochranu půdy.

BKT TF-9090

BKT TF-9090

BKT TR 137

BKT TR 137 - široká pneumatika s velmi dobrou trakcí, speciální vyhotovení kordu navíc chrání před poškozením pneu. Tato pneumatika se vyznačuje zvlášť dlouhou životností.

BKT TR 144

TR144 robustní traktorová pneu s dlouhou životností pro 4x4 traktory.

BKT TR 171

BKT TR 171

BKT TR-126

BKT TR-126

BKT TR135

TR135 - speciální dvojité uhlové patky zubů pro výborný záběr.Pneu vhodné především pro orbu.

BKT TRACMASTER

Dezén je konstruován pro vysokou tažnou sílu a díky široké styčné ploše zaručuji pláště i velmi dobrou stabilitu.

Pneumatiky BKT: MPT-EM a bagry

BKT Airo Max Am 27

BKT AERO MAX AM27 - vynikající záběr na cestách i v terénu.Speciálně navržená směs zabraňuje přehřátí pneu i na delších cestách.V terénu poskytuje dobrou ochranu proti poškození.Pneu disponují schvalovací značkou E4,pro užitkové vozidla a přívěsy.

BKT AT 603

BKT AT603 - excelentní záběr v těžkém terénu,dobrý kilometrový výkon,široké profilové bloky proti prořezání. Vhodná na bagrové a teleskopické nakladače.

BKT AT-621

AT-621 - pneu do náročných podmínek ,vysoce odolná proti průrazu!

BKT AT-625

AT-625 - pneu s vynikajícím záběrem v těžkých terénech.Dodatečný profilový blok zajišťuje zvýšenou odolnost proti poškození.Dlouhý kilometrový výkon zajišťuje speciální pryžová směs.

BKT EARTHMAX SR 30

BKT EARTHMAX SR 30

BKT EARTHMAX SR 44

BKT EARTHMAX SR 44

BKT EM 937

BKT EM937

BKT EM-936

BKT EM-936 pneu s vynikajícím záběrem a dobrými samočistícími schopnostmi vhodná i na cesty.

BKT Giant Trax

BKT GIANT TRAX - speciální hloubka dezénu (35,5mm) a robustní bloky dezénu zajišťují velmi dobrý záběr a dlouhou životnost.Rovný dezén umožňuje větší kontakt s povrchem a lepší stabilitu.Speciálně vyvinutá pryžová směs má vynikající odolnost proti poškození!

BKT GR288

BKT GR288

BKT MP-567

BKT MP-567 -masívní a široké zuby poskytují vynikající záběr,dobré samočistící schopnosti a dlouhou životnost pneu.

BKT MP-585

BKT MP-585

BKT MP-590

BKT MP 590

BKT Mud Power HD

MUD POWER HD byl speciálně navržen pro smykem řízené nakladače. Jeho hluboký dezén spolu se speciálním vzorkem poskytuje vynikající trakci na mokré a měkké půdě. MUD POWER HD je vyroben ze speciální průmyslové směsi a vyznačuje se pevným nylonovým pláštěm, který prodlužuje životnost pneumatiky i v náročných podmínkách.

BKT Multimax MP 513

Multimax MP 513- odolná a flexibilní nylonová kostra s ocelovým kordem poskytuje vynikající jízdní komfort a dlouhou životnost. Pneu je určena hlavně pro teleskopické nakladače a bagry.

BKT Skid Power

BKT SKID POWER

BKT Skid Power HD

BKT SKID POWER HD -výborné samočistící schopnosti,dlouhá životnost.Doporučené nasazení 70% hlína a 30% betón!

BKT Sure Trax HD

BKT SURE TRAX HD - široká kontaktní plocha a speciální gumová směs zajišťuje dlouhou životnost na zpevněných a tvrdých površích.

BKT TR459

BKT TR459

BKT XL-GRIP

XL-Grip nesměrový dezén s výbornými trakčními vlastnostmi a dlouhou životností.

Pneumatiky BKT: ATV - čtyřkolky

BKT AT-108

BKT AT-108

BKT AT-316

BKT AT316

BKT LG SMOOTH

BKT LG SMOOTH - Bezprofilový design, který předchází jakýmkoliv škodám na trávníku.

BKT LG-306

BKT LG306

BKT LG-307

BKT LG-307

BKT LG-408

BKT LG-408

BKT TRACMASTER

Dezén je konstruován pro vysokou tažnou sílu a díky široké styčné ploše zaručuji pláště i velmi dobrou stabilitu.

BKT Wing W-207

BKT W207

Pneumatiky BKT: Lesní pneumatiky

BKT FORESTECH

Vhodné pro stroje na těžbu dřeva.Odolná kostra pláště zaručuje vysokou nosnost a dlouhou životnost.

BKT FS-216

BKT FS-216 - lesnická pneumatika s robustním dezénem pro vynikající přilnavost, zesílená bočnice a patka.