Vážení zákazníci, z důvodu velkého nárůstu počtu zásilek u dopravců může dojít ke zpoždění doručení. Prosíme o trpělivost.
602 737 791

DOTZ 4X4 - Alu kola

Alu kola DOTZ 4X4:

DOTZ 4X4 Dakar

Kvalitní stříbrné ocelové kolo se vzhledem alukola, vhodne pro vozy offroad. Cena je bez středové krytky. Možný doplatek za krytky 550Kč / ks.

DOTZ 4X4 Dakar dark

Dotz Dakar dark - klasický off-roadový design s novým černým lakováním, které odolá náročným podmínkám. Kvalitní ocelové kolo určené i pro jízdu mimo asfaltové silnice. Dotz Dakar dark

DOTZ 4X4 Extreme dark

Ocelová kola Dotz Extreme jsou speciální kola vyrobená exklusivně jen pro terénní sport. A nejsou bez dalších nutných legislativních kroků určena/povolena pro provoz na veřejných silničních komunikacích. Nejsou včetně středové krytky.

DOTZ 4X4 Modular

DOTZ MODULAR - disk určený speciálně pro terénní pickup VW Amarok. Klasické ocelové kolo s off-road konstrukcí a vzhledem, za kterým se na Amaroku budou lidé ohlížet nejen v zimě.

DOTZ 4X4 Pharao

Nádherné disky pro offroady, v chromovém provedení. Kola obsahuji sadu šroubu ZDARMA. Středová krytka zobrazena na obrazku není v základní ceně a je k dodání za prilatek 550Kc na kolo. ----------Krytka zde.----------