602 737 791

DOTZ 4X4 - Alu kola

Alu kola DOTZ 4X4:

DOTZ 4X4 Crunch

DOTZ CRUNCH - nový design tunningové značky DOTZ, alu kolo určené pro off-road, což napovídají klasické trojúhelníkové otvory mezi paprsky. Disky uprostřed disku dodávají tomuto designu sportovní nádech. DOTZ CRUNCH vyrábějící se v rozměrech: 8x16, 8x17, 8x18

DOTZ 4X4 Dakar

Kvalitní stříbrné ocelové kolo se vzhledem alukola, vhodne pro vozy offroad. Cena je bez středové krytky. Možný doplatek za krytky 489Kč / ks.

DOTZ 4X4 Dakar dark

Dotz Dakar dark - klasický off-roadový design s novým černým lakováním, které odolá náročným podmínkám. Kvalitní ocelové kolo určené i pro jízdu mimo asfaltové silnice. Dotz Dakar dark

DOTZ 4X4 Extreme dark

Ocelová kola Dotz Extreme jsou speciální kola vyrobená exklusivně jen pro terénní sport. A nejsou bez dalších nutných legislativních kroků určena/povolena pro provoz na veřejných silničních komunikacích. Nejsou včetně středové krytky.

DOTZ 4X4 Pharao

Nádherné disky pro offroady, v chromovém provedení. Kola obsahuji sadu šroubu ZDARMA. Středová krytka zobrazena na obrazku není v základní ceně a je k dodání za prilatek 450Kc na kolo.