-40 %
Výrobce: DUNLOP
Kategorie: Letní pneumatiky
Kód: 576043
4 043 Kč 2 406 Naše cena s DPH
Na dotaz

Parametry

Výrobce: DUNLOP
Kategorie: Letní pneumatiky
Rozměr: 205/40 R17 zesílené
Index nosnosti(LI): 84
Index rychlosti(SI): W (do 270 km/h)
Valivý odpor: E
Přilnavost za mokra: A
Hlučnost: 70
E
A
70dB

DUNLOP SP SPORT MAXX RT2 - Jednička v přilnavosti a přesnosti řízení: - Lepší přilnavost v zatáčkách na mokrých a suchých vozovkách - Lepší reakceschopnost na povrch vozovky a přesnost řízení - Kratší brzdná dráha, především při vysokých rychlostech.

Dunlop je jedním ze světových vedoucích výrobců pneumatik. Vyvíjí, vyrábí a prodává pneumatiky pro automobily, užitková vozidla i motocykly. Dunlop je jedním ze světových vedoucích výrobců výkonných a vysokovýkonných pneumatik pro prvovýbavu prestižních značek: Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen. Dunlop nabízí celou řadu - více než 130 typů různých pneumatik pro užitková vozidla. Jsou vhodné pro těžká nákladní auta, autobusy a autokary. istorie této značky se začala psát již v roce 1888, a to za poměrně kuriózních okolností. Tehdy ještě veterinář John Boyd Dunlop inovoval tříkolku svého syna gumovými pásky, které nalepil na kovové obruče kol, a nahustil je vzduchem. V tu dobu jenom těžko čekal, že tak položí základní kámen pro vznik v současné době světové značky. Netrvalo dlouho, a světlo světa spatřila již plnohodnotná pneumatika. Stejně, jako šel kupředu vývoj automobilů, šel dopředu také vývoj těchto pneumatik. Velkým krokem k inovacím byl i rozvoj automobilových závodů, ve kterých byla pneumatika Dunlop součástí celé řady prestižních týmů. A právě důležitá data ze závodních okruhů byla dále využívána i pro konstrukce pneumatik pro běžné použití. A stejně je tomu i nyní. Jedině díky tomu dokáže Dunlop nejenom konkurovat ostatním výrobcům, ale dokáže také udržet krok s požadavky zákazníků, a to hlavně na bezpečnost samotné jízdy. A to jak u pneumatik zimních, tak u pneumatik letních.

Nový dotaz

Email:
Jméno:
Dotaz:
Alexandr6. 2. 2019 18:34DUNLOP SP SPORT MAXX RT2 225/45 R17 zesílené FR 94 YJaky je DOT?
Administrator7. 2. 2019 08:04DUNLOP SP SPORT MAXX RT2 225/45 R17 zesílené FR 94 YDobrý den, tyto pneu nejsou fyzicky skladem - ale jsou na centrále u výrobce k dodání do 2.dne, rok výroby bude letošní - max. loňský..