Bridgestone B250

Bridgestone B250
Bridgestone B250 - jedná se o osvědčený typ letního dezénu. Díky obvodovým drážkám je snížena možnost aquaplaningu. Pneu se vyznačují vysokým jízdním komfortem. Bridgestone B250
Celá řada pneumatik Bridgestone B je zaměřená na vozidla nižší a střední třídy. Model Bridgestone B250 přináší i majitelům průměrných automobilů nevšední zážitky s jízdy. Většina uživatelů, která přešla z běžných pneumatik na Bridgestone B250 potvrdila, že pocítili znatelný rozdíl v komfortu a ovladatelnosti vozidla. Mnozí také zaznamenali nižší spotřebu, protože pneumatiky Bridgestone B250 mají oproti srovnatelným produktům konkurence nižší valivý odpor a tím se zlepšují jízdní vlastnosti za současného snížení spotřeby pohonných hmot.

Pneumatiky Bridgestone doporučují pro svá vozidla výrobci oblíbených aut jako Renault, Fiat, Mercedes, Opel, Toyota a další. Bridgestone B250 se prodává v mnoha různých rozměrech, zvláště o menších průměrech. Přestože jsou pneumatiky Brigestone B250 určeny pro průměrná vozidla, nacházejí inspiraci v těch luxusnějších a uživatelé se mohou těšit z dobré odolnosti vůči aquaplaningu nebo z velmi nízké míry hlučnosti, tedy s parametry, které v této cenové třídě nemají obdoby. Každý si velmi záhy oblíbí pneumatiky Bridgestone B250 a už je nechce vyměnit až do té doby, kdy nastane zima a přijdou ke slovu jiné, zimní pneumatiky Bridgestone.