Bridgestone BT023

Bridgestone BT023
Výrobce:
Kategorie:

Bridgestone BT023: Spolehlivý Partner Pro Sportovní Cestování

Všestranná Pneumatika Pro Každou Cestu

Bridgestone BT023 je pneumatika, která exceluje v každých podmínkách, ať už se jedná o klidné cestování nebo sportovní jízdu. Díky svému širokému rozsahu rozměrů je ideální volbou pro majitele sportovně cestovních motocyklů různých hmotnostních tříd, kteří ocení dlouhou životnost a vynikající chování na mokru spojené s precizní přilnavostí a ovladatelností při sportovním stylu jízdy.

Klíčové Vlastnosti a Výhody

Konzistentní Výkony

  • BT023 poskytuje konzistentní výkony jak při sportovní jízdě, tak při poklidném cestování, zajišťující špičkovou jízdní zkušenost za všech okolností.

Životnost a Výkon na Mokru

  • Díky inovativní konfiguraci dezénu a použití nové směsi s vysokým obsahem siliky, BT023 nabízí dlouhou životnost a vynikající vlastnosti na mokru, zajišťující bezpečnou a spolehlivou jízdu i v deštivých podmínkách.

Osvědčená Technologie Pro Špičkovou Přilnavost

  • Pneumatika využívá osvědčenou technologii bezešvého ocelového nárazníku MSB (Mono Spiral Belt) společnosti Bridgestone, což zaručuje špičkovou úroveň přilnavosti, tlumení nárazů a směrovou stabilitu při rychlé jízdě.

3 Sekční Směsi Pro Optimální Chování

  • Běhoun zadní pneumatiky je vyroben technologií 3 sekčních směsí 3LC (3 Layer Compound), která zajišťuje potřebnou přilnavost při průjezdu zatáčkou i stabilitu a komfort při jízdě přímým směrem.

S pneumatikami Bridgestone BT023 si můžete být jisti, že každá vaše cesta bude bezpečná, pohodlná a plná vzrušujících zážitků. Spolehněte se na své pneumatiky a užijte si každou okamžik svého dobrodružství na silnici.

 

Další dezény výrobce Bridgestone