Bridgestone X40

Bridgestone X40
Výrobce:
Kategorie:

Bridgestone Battlecross X40 je endurová off-road pneumatika, která nabízí stabilní a rychlé výkony, neuvěřitelnou odezvu a flexibilní výkon pro motocyklisty vyžadující výkon a spolehlivost v náročných terénech.

Na zadní pneumatice Battlecross X40 jsou konvexní bloky™ ve tvaru zámků, které poskytují stálou přilnavost v různých podmínkách povrchu. Zdokonalená trakce a přilnavost při zatáčení jak přední, tak zadní pneumatiky rozšiřují možnosti použití na tvrdém terénu.

Pozměněná chladicí žebra pomáhají ochlazovat pneumatiku během jízdy a minimalizují hromadění tepla, což zajišťuje stálý výkon. Optimalizovaná koncentrace bloků podporuje hranový efekt pro hladké zrychlení na tvrdém i kamenitém povrchu. Navíc optimalizovaná konstrukce profilu a bloků dezénu podporuje přilnavost a stabilitu při brždění nebo zatáčení.

Díky asymetrickým dezénovým blokům je poskytován postupný přechod přilnavosti ve všech úhlech náklonu, což umožňuje precizní ovládání i v náročných jízdních podmínkách. Bridgestone Battlecross X40 je ideální volbou pro jezdce hledající výkonnou a odolnou pneumatiku pro náročné terény.

Další dezény výrobce Bridgestone