602 737 791
sebring.jpg

Sebring - Pneumatiky

SEBRING je ověřená značka pneumatik pro náročné řidiče. Exkluzivní obchodní značka jednoho z předních evropských velkoobchodů pneumatik. Je vyvíjena a vyráběna společně s jedním z největších výrobců pneumatik na světě.

Pneumatiky Sebring: Letní pneumatiky

Sebring ROAD

Díky atraktivnímu designu je na silnici velice tichá a využije veškeré styčné plochy běhounu pro maximální pocit pohodlí odvádí perfektní práci jak na suché vozovce, tak i na mokru nabízí také velmi nízký valivý odpor a díky němu i rovnoměrné opotřebení a životnost pneumatiky. Velice dobrá volba v poměru cena / výkon.

Sebring ROAD PERFORMANCE

Výkonné letní pneumatiky pro osobní vozy od jedné z mnoha dceřiných firem značky Michelin. Levná a bezpečná jízda za slunečného dne i v dešti, mechanický a akustický komfort, stejně jako optimální spotřeba paliva a nízký valivý odpor.

Sebring ULTRA HIGH PERFORMANCE

Asymetrické vysoce výkonné letní pneumatiky od jedné z mnoha dceřiných firem značky Michelin. Vzhledem ke svému jedinečnému designu a pryžové směsi poslední generace zaručí bezpečnost jízdy za slunečného dne i v dešti, mechanický a akustický komfort, stejně jako optimální spotřebu paliva.

Pneumatiky Sebring: Zimní pneumatiky

Sebring SNOW

Kormoran SNOW - spolehlivé zimní pneumatiky na zasněžené, mokré i suché vozovce. Poskytují efektivní odvod vody, čímž zabraňují vzniku aquaplaningu.

Sebring SNOW SUV

KORMORAN SUV SNOW

Pneumatiky Sebring: Celoroční pneumatiky

Pneumatiky Sebring: Užit. vozidla letní

Sebring FORMULA VAN+

Letní pneumatiky SEBRING formula van+ jsou určeny pro dodávkové, lehké nákladní vozidla a karavany. Tyto pneumatiky nabízí bezpečnou, komfortní a efektivní jízdu. Asymetrický profil běhounu pneumatik, se třemi podélnými drážkami umožňuje dobré odvádění vody. Dezén zajišťuje dobré brzdné vlastnosti i v zatáčkách.

Pneumatiky Sebring: Užit. vozidla zimní