602 737 791
mitas.jpg

Mitas - Pneumatiky

MITAS se zabývá výrobou plášťů pro zemědělské, mimosilniční a stavební stroje, pro motocykly, vysokozdvižné vozíky, pro lehké nákladní automobily a některá letadla. Mitas je tradiční český výrobce (převzal výrobu motocyklových, nákladních a traktorových plášťů od Barumu). Mitas vyrábí některé traktorové pláště i pro jiné výrobce zemědělských pneu. Vysoká kvalita pneu Mitas a tradice mu dávají status nejprodávanější značky v ČR pro traktorové a částečně nákladní pneu.

Pneumatiky Mitas: Nákladní

Mitas NB37

Barum NB37 - pneu se vyrábí v koncernu Continental. Záběrový dezén pro kombinovaný a středně těžký provoz. Vhodný především pro hnací nápravy. Odolný proti mechanickému poškození. Barum NB37

Mitas NB41

Barum NB41 - univerzální dezén určený pro celoroční provoz především na hnacích nápravách. Barum NB41

Mitas NB59

Barum NB59 - terénní dezén pro středně těžky až těžký provoz především na hnacích nápravách. Barum NB59

Mitas NB60

MITAS NB60 - Letní pásový dezén vhodný pro běžný provoz na silnicích. Výborné vedení a řiditelnost vozidla, nízká provozní hlučnost. MITAS NB60

Mitas NT8

MITAS NT8 - vynikající záběrové vlastnosti a průchodnost terénem.

Mitas NT9

Barum NT9 - vynikající záběrové vlastnosti a průchodnost terénem. Barum NT9

Pneumatiky Mitas: Průmyslové

Mitas B1

MITAS B1 - pneumatiky pro ruční vozíky a lehká zemědělská zařízení.

Mitas Big Boy

MITAS BIG BOY - pneu pro smykem řízené nakladače. Mohutný dezén s chráničem ráfku na bočnici. Pryžová směs s vyšší odolností proti opotřebení. Hloubka dezénu: 19mm. MITAS BIG BOY

Mitas CT02

MITAS CT02 - Dezén se zvýšenými záběrovými vlastnostmi určený pro kombinovaný provoz. Pneumatika používaná na vozidlech typu Multicar a Barkas. Dobré záběrové i vodící vlastnosti na sněhu. MITAS CT02

Mitas FL08

MITAS FL08 - Vyšší vyplnění dezénu. Dezén navržený do ztížených provozních podmínek s dobrou směrovou stabilitou. MITAS FL08

Mitas SK02

MITAS SK02 - Robustní zesílený dezén se záběrovými zuby ve střední části, vyšší odolnost proti propíchnutí a opotřebení běhounu. Zesílená bočnice.

Mitas ST

MITAS ST - Pneumatiky určené pro rolby a zimní techniku. MITAS ST

Mitas TR10

MITAS TR10 - Dezén pro pneumatiky rozměru 14-17.5. Vhodný především pro velké smykem řízené nakladače nebo stroje s vlastním pohonem. Může být použit také na přední kola rýpadlo-nakladačů. Diagonální konstrukce. MITAS TR10

Pneumatiky Mitas: Motocyklové

Mitas C-01

Mitas C-01 je terénní pneumatika poskytující všestranný výkon a vysokou odolnost. Je určena pro měkké až střední povrchy.

Mitas C-02

Mitas C-02 STONEKING je terénní pneumatika poskytující všestranný výkon a zvýšenou odolnost. Její robustní konstrukce a běhoun z ní činí oblíbenou volbu pro crossové motocykly. Je určen pro středně tvrdé až tvrdé povrchy. Oblíbená volba pneumatik pro crossové motocykly s postranním vozíkem.

Mitas C-04 LEISURE

Mitas C-04 LEISURE je všestranná terénní pneumatika poskytující skvělou přilnavost a celkový výkon na celé řadě měkčích povrchů. NHS - není určena pro provoz na pozemních komunikacích.

Mitas C-16

Mitas C-16 STONEATER je agresivní a všestranná off-road pneumatika s výbornou výdrží. Nejlepší využití najde na měkkém až středním povrchu. Poradí si však i s tvrdém povrchu.

Mitas C-16 SUPER SOFT EXTREME

Pneumatika Mitas C-16 STONEATER Super Soft je motokrosová pneumatika z ultra lepivé měkké směsi. Označeno dvěma zelenými pruhy. Vynikající volba pro každodenní extrémní enduro trénink, která poskytuje výjimečnou přilnavost a optimální opotřebení běhounu v různých podmínkách. NHS - není určena pro provoz na pozemních komunikacích.

Mitas C-16 WIN FRIC

Mitas C-16 STONEATER je zimní trakční motokrosová pneumatika s vynikajícím výkonem v hlubším sněhu. Zimní pneumatiky Mitas Winter Friction jsou vyrobeny s využitím kostry standardní motokrosové pneumatiky a speciální směsi, která zůstává pružná i v mrazu až do -15 °C. Nejlepší volba pro jízdu v zimě a chladném počasí, kdy lze očekávat zmrzlou půdu. Zimní trakční pneumatiky jsou ideální pro použití s čepy.

Mitas C-17

Mitas C-17 STONEATER je agresivní a všestranná terénní pneumatika s vysokou odolností. Je nejvhodnější pro měkké až středně tvrdé povrchy, ale poradí si také s tvrdšími povrchy. C-17 STONEATER na předním kole je vhodná ke kombinaci s pneumatikou C-09 Enduro Dakar nebo E-12 na zadním kole.

Mitas C-17 DAKAR

Mitas C-17 STONEATER DAKAR je agresivní a všestranná terénní pneumatika s vysokou odolností. Je nejvhodnější pro měkké až středně tvrdé povrchy, ale poradí si také s tvrdšími povrchy. V provedení DAKAR nabízí vyšší odolnost vůči průrazu díky silnější kostře. Ideální je tedy pro vyšší zatížení, delší adventure vyjížďky nebo extrémní podmínky.

Mitas C-18 SUPER

Mitas C-18 EAGLE Super je vysoce odolná pneumatika s běhounem z pevné směsi, která je vhodná pro všechny cross-country závody. Má rozložený design výběžků se skvělou samočisticí schopností v bahně nebo písku, zatímco boční výběžky napomáhají zrychlení.

Mitas C-18 SUPER LIGHT

Pneumatika Mitas C-18 EAGLE Super Light je vybavena běhounem pro cross-country a extrémní enduro závody. Správná volba, pokud hledáte vynikající přilnavosti na mokrých kořenech a skalnatém povrchu. Běhoun z měkčí směsi umožňuje pneumatice se ohýbat bez potrhání výběžků. Její kostra je lehčí než u verze Super.

Mitas C-19

MITAS C-19

Mitas C-19 SUPER

Mitas C-19 EAGLE Super je pneumatika vyhovující požadavkům FIM vyvinutá pro enduro a cross-country závody.

Mitas C-19 SUPER LIGHT

Mitas C-19 EAGLE Super je pneumatika vyhovující požadavkům FIM vyvinutá pro enduro a cross-country závody. Běhoun z měkčí směsi umožňuje pneumatice se ohýbat bez potrhání výběžků. Její kostra je lehčí než u verze Super.

Mitas C-19 WIN FRIC

Mitas C-19 EAGLE Winter je zimní trakční motokrosová pneumatika. Pneumatiky Mitas Winter Friction jsou vyrobeny s využitím standardní motokrosové kostry s pomocí speciální směsi, která zůstává pružná i v mrazu až do -15 °C. Nejlepší volba pro jízdu v zimě a chladném počasí, kdy lze očekávat zmrzlou půdu. Zimní trakční pneumatiky jsou ideální pro použití s čepy. NHS - není určena pro provoz na pozemních komunikacích.

Mitas C-20 PIT CROSS

Pneumatika Mitas C-20 STONEKING je určena pro zadní kola pitcrossových motocyklů a dokonale se hodí k přední pneumatice C-21 STONEKING. NHS - není určena pro provoz na pozemních komunikacích.

Mitas C-20 SUPER SOFT EXTREME

Mitas a C-20 STONEKING SUPER SOFT EXTREME jsou juniorské motokrosové pneumatiky pro extrémní enduro poskytující neuvěřitelnou trakci a výkon za všech podmínek, kterým mohou mladí jezdci čelit při závodech extrémního endura. Díky jejich univerzálnosti mohou pneumatiky používat nováčci nebo závodní jezdci. Sada juniorských pneumatik C-21 a C-20 pro extrémní enduro kombinuje trvanlivou směs Super předních pneumatik s ultra lepivou směsí Super Soft zadní pneumatiky. Mitas je prvním výrobcem, který tento typ pneumatik začal vyrábět v juniorských rozměrech. Vůbec poprvé mají mladí jezdci šanci jezdit na pneumatikách určených pro závody enduro a extrémní enduro hned od začátku své závodní kariéry. Pro motocykly do 65ccm.NHS - není určena pro provoz na pozemních komunikacích.

Mitas C-21 PIT CROSS

Pneumatika Mitas C-21 STONEKING je určena pro přední kola pitcrossových motocyklů a dokonale se hodí k zadní pneumatice C-20 STONEKING. NHS - není určena pro provoz na pozemních komunikacích.

Mitas C-21 SUPER

Mitas a C-21 STONEKING SUPER jsou juniorské motokrosové pneumatiky pro extrémní enduro poskytující neuvěřitelnou trakci a výkon za všech podmínek, kterým mohou mladí jezdci čelit při závodech extrémního endura. Díky jejich univerzálnosti mohou pneumatiky používat nováčci nebo závodní jezdci. Sada juniorských pneumatik C-21 a C-20 pro extrémní enduro kombinuje trvanlivou směs Super předních pneumatik s ultra lepivou směsí Super Soft zadní pneumatiky. Mitas je prvním výrobcem, který tento typ pneumatik začal vyrábět v juniorských rozměrech. Vůbec poprvé mají mladí jezdci šanci jezdit na pneumatikách určených pro závody enduro a extrémní enduro hned od začátku své závodní kariéry. Pro motocykly do 65ccm.NHS - není určena pro provoz na pozemních komunikacích.

Mitas C-22

MITAS C-22

Mitas C-23

MITAS C-23

Mitas CUSTOM FORCE

Mitas CUSTOM FORCE je pneumatika pro cruisery vyráběná na zakázku, která obsahuje prvotřídní materiály a disponuje robustní kostrou pro úžasný výkon při různých rychlostech a za různých povětrnostních podmínek. Jezdci budou naprosto spokojeni i na delších cestách s pasažérem a zavazadly za zády. Vývoji pneumatik byla věnována pečlivá pozornost, aby byly zajištěny ty nejlepší brzdicí vlastnosti a ovladatelnost za mokra ve své třídě. Stylový běhoun s elegantními drážkami ve tvaru svíjejícího se hada je úžasným doplňkem pro na zakázku sestavené cruisery. Pneumatika byla rozsáhle testována nezávislou třetí stranou v USA a různých evropských zemích za těch nejnáročnějších podmínek, aby byla zajištěna její špičková výkonnost.

Mitas E-02

Pneumatika Mitas E-02 TOURIST se vyznačuje všestranným blokovým běhounem. Doporučeno pro použití se zadní pneumatikou E-03.

Mitas E-03

Pneumatika Mitas E-03 TOURIST se vyznačuje blokovým běhounem vhodným pro klasické trailové motocykly. Doporučeno také v kombinaci s přední pneumatikou E-02 TOURIST. Pneumatika splňuje podmínky určeni M+S.

Mitas E-05

Pneumatika Mitas E-05 má univerzální běhoun pro přední i zadní kola klasických trailových motocyklů. Pneumatika E-05 je známá svými vynikajícími jízdními vlastnosti jak v méně náročném terénu, tak na silnici. Pneumatika splňuje podmínky určeni M+S.

Mitas E-06

Pneumatika Mitas E-06 se vyznačuje všestranným běhounem předních i zadních kol a skvěle se osvědčí v méně náročném terénu. Vhodný pro klasické trailové motocykly. Pneumatika splňuje podmínky určeni M+S.

Mitas E-07

Pneumatika Mitas E-07 ENDURO je navržena jako dvojitá pneumatika sport-trail-adventure v poměru 50/50 (50 % silnice, 50 % terén). Jde o pneumatiku s certifikací M+S (bláto a sníh). Přestože je na trhu již mnoho let, zůstává jednou z nejžádanějších možností jezdců adventure motocyklů, protože dokonale spojuje jízdní vlastnosti a kilometrový výkon se schopností jízdy v terénu. Díky odolnému materiálu a optimálnímu výkonu na silnici i v terénu je model E-07 preferovanou volbou na mnoha cestách po celém světě.

Mitas E-07 DAKAR

Pneumatika Mitas E-07 ENDURO DAKAR je zesílenou variantou dezénu E-07. Silnější kostra je odolnější proti průrazu. Ideální pro vyšší zatížení, delší dobrodružné výlety a extrémní podmínky. Pneumatika je navržena jako dvojitá pneumatika sport-trail-adventure v poměru 50/50 (50 % silnice, 50 % terén). Jde o pneumatiku s certifikací M+S (bláto a sníh). Přestože je na trhu již mnoho let, zůstává jednou z nejžádanějších možností jezdců adventure motocyklů, protože dokonale spojuje jízdní vlastnosti a kilometrový výkon se schopností jízdy v terénu. Díky odolnému materiálu a optimálnímu výkonu na silnici i v terénu je model E-07 preferovanou volbou na mnoha cestách po celém světě.

Mitas E-07+

Mitas E-07+ ENDURO TRAIL je tzv. sport-trail-adventure motocyklová pneumatika v poměru 50/50 (50 % silnice, 50 % terén). Tato pneumatika s certifikací M+S (bláto a sníh) poskytuje nejlepší kilometrový výkon v daném segmentu a zvládne si poradit s obtížným terénem. Ve srovnání s pneumatikou E-07 má zaoblenější profil, který zajišťuje vynikající ovladatelnost a stabilitu v zatáčkách. Agresivní chevronový vzorec běhounu pomáhá rozptýlit vodu, půdu a bláto z povrchu pneumatiky, a to i v extrémních podmínkách. Standartní verze je vhodnější pro mokré vozovky, než-li zesílená verze DAKAR.

Mitas E-07+ DAKAR

Mitas E-07+ ENDURO TRAIL je tzv. sport-trail-adventure motocyklová pneumatika v poměru 40/60 (40 % silnice, 60 % terén). Tato pneumatika s certifikací M+S (bláto a sníh) poskytuje nejlepší kilometrový výkon v daném segmentu a zvládne si poradit s obtížným terénem. Ve srovnání s pneumatikou E-07 má zaoblenější profil, který zajišťuje vynikající ovladatelnost a stabilitu v zatáčkách. Agresivní chevronový vzorec běhounu pomáhá rozptýlit vodu, půdu a bláto z povrchu pneumatiky, a to i v extrémních podmínkách. Tvrdší gumová směs verze Dakar (označená žlutými pruhy) zvyšuje potenciál ujetých kilometrů až o 20 % ve srovnání se standardní verzí a díky zesílené kostře nabízí téměř úplnou ochranu proti propíchnutí. Gumová směs standardní verze (jiná než Dakar) je vhodnější pro mokré vozovky....

Mitas E-08

Mitas E-08 ENDURO je primárně silniční pneumatika, ale zvládne také vzrušující dobrodružství na štěrkových cestách.

Mitas E-09

Pneumatika Mitas E-09 ENDURO poskytuje extrémní trakci i v těch nejnáročnějších terénních podmínkách a zároveň zaručuje směrovou stabilitu motocyklu. Vybrané rozměry jsou k dispozici ve verzi Dakar (značení se žlutými pruhy) se silnější kostrou a vyšší odolností proti proražení. Správná volba pro vyšší zatížení, delší dobrodružné výlety a extrémní podmínky. Navrženo pro použití z 20 % na silnici a z 80 % v terénu

Mitas E-09 DAKAR

MITAS E-09 DAKAR - Moderní figurový desén pro pření i zadní kola enduro motocyklů. Velmi dobré jízdní vlastnosti na silnici i ve středně těžkém terénu.

Mitas E-10

Mitas E-10 ENDURO poskytuje vynikající trakci v terénu a skvělý jízdní komfort na silnici. Skvělá volba pro dobrodružné výlety v terénu. Navrženo pro použití ze 30 % na silnici a ze 70 % v terénu

Mitas E-10 DAKAR

Mitas E-10 ENDURO poskytuje vynikající trakci v terénu a skvělý jízdní komfort na silnici. Vybrané rozměry jsou k dispozici ve verzi Dakar (značení se žlutými pruhy) známé svou silnější kostrou a vyšší odolností proti proražení. Správná volba pro vyšší zatížení, delší dobrodružné jízdy a extrémní podmínky. Navrženo pro použití ze 30 % na silnici a ze 70 % v terénu

Mitas E-12

Pneumatika Mitas E-12 RALLY STAR je určena pro dobrodružné ježdění v opravdovém terénu a náročné rallye závody. Poskytuje vynikající trakci, flexibilitu a odolnost. Je dokonalým doplňkem k pneumatice E-13 RALLY STAR pro terénní jízdu nebo C-21 STONEKING pro ty nejnáročnější závody rallye, kde musí jezdci čelit extrémním podmínkám (skály, písek, různé teploty). Kombinace pneumatik Mitas E-13 RALLY STAR a E-12 RALLY STAR je preferovanou volbou Chrise Birche pro dobrodružnou jízdu v opravdovém terénu.

Mitas E-13

Mitas E-13 RALLY STAR je všestranná terénní pneumatika typu Adventure se skvělou stabilitou a kontrolou. Jde o dokonalou kombinaci se zadní pneumatikou E-12 RALLY STAR. Kombinace pneumatik Mitas E-13 RALLY STAR a E-12 RALLY STAR je preferovanou volbou Chrise Birche pro dobrodružnou jízdu v opravdovém terénu. Najděte svého prodejce

Mitas EF-05 SUPER

Mitas EF-05 ENDURO SUPER je tradiční enduro pneumatika vhodná pro fanoušky historických závodů. V souladu s požadavky FIM. Stejně jako kdysi, i dnes jde o preferovanou pneumatiku celé řady jezdců, která je vhodnou volbou pro klasické enduro motocykly.

Mitas EF-07 SUPER

Mitas EF-07 MAJESTIC ENDURO SUPER je závodní enduro pneumatika, která odpovídá předpisům FIM. Vzorek běhounu je vybaven výběžky, které zajišťují vynikající trakci na různých površích, od měkkých a volných až po tvrdé. Směs běhounu je vysoce odolná proti protržení a proříznutí a je vhodná pro širokou škálu povrchů.

Mitas EF-07 SUPER LIGHT

Pneumatika Mitas EF-07 MAJESTIC ENDURO Super Light je vybavena běhounem z mírně měkčí směsi než u verze Super. Pneumatika navržená pro ty nejnáročnější závody, zajišťuje vynikající ovladatelnost ve vlhkém lese a na loukách. Podléhá požadavkům FIM

Mitas ET-01

Zadní pneumatika Mitas ET-01 TRIAL je navržena pro amatérské a profesionální trialové jezdce. Lze kombinovat s přední pneumatikou ET-01 TRIAL. Nabízí vysokou odolnost a je vhodná pro tréning. Pro vynikající přilnavost a snadnou ovladatelnost doporučujeme volit variantu zadní pneumatiky X-PRO vyrobené z extra měkké směsi pro profesionální závody v trialu.

Mitas ET-01 X PRO

Jedná se o závodní variantu dezénu ET-01 TRIAL. Verze X-PRO vyrobená z extra měkké směsi pro profesionální závody v trialu poskytuje vynikající přilnavost a snadnou ovladatelnost, zatímco druhá verze nabízí vysokou odolnost a je nejvhodnější pro trénink. Obě verze lze kombinovat s přední pneumatikou ET-01 TRIAL.

Mitas H-01

Pneumatika s žebrovaným dezénem vhodná jak na přední, tak i na zadní kola klasických motocyklů. Vhodná spíše na upravené, ale i na poškozené silnice.

Mitas H-02

Univerzální vzorek pneumatiky s dezénem vhodným jak na přední, tak i na zadní kola motocyklu. Zvláště vhodná na veterány.K dispozici najdete také ve verzi se Super Side s vyztuženou bočnicí pro postranní vozíky.

Mitas H-02 SUPER SIDE

H-02 ve verzi Super Side s vyztuženou bočnicí pro je primárně určená pro postranní vozíky. Univerzální vzorek pneumatiky s dezénem vhodným jak na přední, tak i na zadní kola motocyklu. Zvláště vhodná na veterány.

Mitas H-03

Mitas H-03 má běhoun s blokovým vzorem pro klasické motocykly. Vhodný jak na přední, tak i na zadní kola klasických motocyklů a také pro terénní cesty.

Mitas H-04

Mitas H-04 má vodicí žebrovaný běhoun pro klasické motocykly. Určení pro přední i zadní kola klasických motocyklu s použitím na upravených cestách.

Mitas H-05

Mitas H-05 má kombinaci žebrovaného a blokového běhounu pro klasické motocykly. Určeno pro přední i zadní kola klasických motocyklu s použitím na upravených cestách.

Mitas H-06

Mitas H-06 má kombinaci žebrovaného a blokového běhounu pro klasické motocykly. Určeno pro přední i zadní kola klasických motocyklu s použitím na upravených cestách.

Mitas H-11

Mitas H-11 je sportovní pneumatika, pro klasické sportovní motocykly, která spojuje pohodlný zážitek z jízdy spolu se spolehlivou přilnavostí v zatáčkách. Určeno pro zadní kola.

Mitas H-14

Mitas H-14 LIGHTNING je sportovní pneumatika určená pro klasické mladé veterány. H-14 LIGHTNING a H-15 LIGHTNING (zadní) jsou dokonalým spojením pro pohodlné jízdy se spolehlivou přilnavostí v zatáčkách.

Mitas H-15

Mitas H-15 LIGHTNING je sportovní pneumatika určená pro klasické mladé veterány. H-15 LIGHTNING a H-14 LIGHTNING (přední) jsou dokonalým spojením pro pohodlné jízdy se spolehlivou přilnavostí v zatáčkách.

Mitas M-02

Mitas M-02 je univerzální klasická pneumatika pro mopedy. Najde uplatnění také pro ruční vozíky tzv. "dvoukoláky".

Mitas M-03

Mitas M-03 je univerzální klasická pneumatika pro mopedy. Najde uplatnění také pro ruční vozíky tzv. "dvoukoláky".

Mitas S-04

Jedná se o klasický chevronový silniční dezén pro skútry, vhodný i pro kola přívěsných vozíků.

Mitas S-05

Jedná se o tradiční silniční dezén pro skútry, vhodný i pro kola přívěsných vozíků.

Mitas SPORT FORCE+

Mitas SPORT FORCE+ je dynamická pneumatika s výbornou ovladatelností. Vyniká svojí stabilitou při vysokých rychlostech a maximální kontrolou v extrémních náklonech, poskytuje také rovnoměrné opotřebení. To vše díky unikátnímu dezénu navrženému metodou konečných prvků (FEA). Optimální tuhost kostry po celou dobu životnosti pláště je dosažená technologií SCT (Strong Carcass Technology). Dává jezdci na výběr široký rozsah použitého tlaku v pneumatikách podle preferovaného jízdního stylu nebo zatížení. Technologií OGT-3D (3D prostorová optimalizace dezénu) je vytvořený optimální tvar dezénu tak, aby nedocházelo k přehřívání pneumatiky v nežádoucích místech. Pro použití na silnicích, doporučuje Mitas držet se tlaků výrobce motocyklu.

Mitas SPORT FORCE+ EV

SPORT FORCE+ EV (Evolution) je novinkou roku 2021 pro Hypersport motocykly. Ze základu SPORT FORCE+ posunuje všechny původní vlastnosti na vyšší level, jde o opravdovou evoluci. Pneumatika vyvinutá pro rychlé, jednoduché a přesné řízení přináší maximální kontrolu v extrémních náklonech díky styčné ploše a použitým materiálům. Technologie MCTT (Multi Compound Tread Technology) přináší úplně nové směsi materiálů pro lepší chování při akceleraci, lepší přilnavost v zatáčkách a také efektivnější prudké brzdění. Pro jízdu na silnicích doporučujeme držet se tlaků předepsaných výrobcem.

Mitas SPORT FORCE+ RS soft

Mitas SPORT FORCE+ RS (Racing Soft). Pneumatika pro rychlost a jistotu na závodech. Přináší vysoký závodní výkon, úžasný grip a perfektní zpětnou vazbu. Nově vyvinutá "Racing Soft" směs zaručuje kvalitní výkony při suchých podmínkách a pestrých teplotních výkyvech na nejrůznějších závodních tratích.

Mitas SW-07

Mitas SW-07 SPEEDWAY je špičková pneumatika používaná při závodech FIM Speedway Grand Prix a mnoha plochodrážních národních ligách. Byla vyvinuta ve spolupráci s mnoha předními světovými závodníky na ploché dráze a je vítěznou pneumatikou šampionů ploché dráhy. Díky zesílené bočnici, optimalizovanému běhounu a speciální směsi poskytuje nejlepší přilnavost a ovladatelnost na všech typech plochých drah.-------------------------------------- Pro sezónu 2022 prošla SW-07 SPEEDWAY vývojem ve spolupráci s řadou špičkových závodníků. Jedná se o nejpokročilejší plochodrážní pneumatiku, kterou kdy společnost Mitas vyrobila. Je speciálně navržena pro soutěžní plochodrážní závody na nejvyšší úrovni. Nově vyvinutá směs a konstrukce zajišťují ještě lepší přilnavost a trakci a poskytují mimořádný výkon během závodu. Nová verze pneumatiky je snadno ...

Mitas SW-08

Mitas SW-08 SPEEDWAY je hladký plochodrážní běhoun speciálně navržený pro použití s čepy ledových plochodrážních závodech na ledu.

Mitas SW-10

Mitas SW-10 SPEED STAR je zadní pneumatika speciálně navržená pro juniorské závodníky. Jde o dokonalou kombinaci s přední pneumatikou SW-11 SPEED STAR.

Mitas SW-11

Mitas SW-11 SPEED STAR je přední pneumatika speciálně navržená pro juniorské závodníky. Je dokonalým doplňkem k zadní pneumatice SW-10 SPEED STAR

Mitas SW-12

Pneumatika Mitas SW-12 SPEEDWAY je špičková pneumatika používaná při závodech FIM Speedway Grand Prix a mnoha plochodrážních národních ligách. Díky zesílené bočnici, optimalizovanému běhounu a speciální směsi poskytuje nejlepší přilnavost a ovladatelnost na všech typech plochých drah. Jde o dokonalou kombinaci se zadními pneumatikami SW-07 SPEEDWAY a SW-13 SPEEDWAY.

Mitas SW-13

Mitas SW-13 SPEEDWAY je špičková pneumatika používaná při plochodrážních závodech na dlouhých tratích. Díky své konstrukci, běhounu a směsi funguje skvěle na všech typech dlouhých tratí.

Mitas SW-14

Speciálně navržený dezén vhodný jak na přední, tak i na zadní kola motocyklů pro mladé plochodrážní závodníky. Vhodné pro motocykly s výkonem do 50 cm3. Nabízí velmi dobré jízdní vlastnosti během všech jízdních podmínek.

Mitas TERRA FORCE-EF SUPER

TERRA FORCE-EF SUPER je vyrobené z odolné směsi, která zajišťuje prvotřídní přilnavost a dlouhou životnost i na tvrdém podkladu. Odolává trhání a řezání, přitom je však stále použitelná v širokém poli povrchů. Od měkkých, přes střední až po kamenité. Rozvržení bloků vzorku podléhá specifikaci FIM.

Mitas TERRA FORCE-EF SUPER LIGHT

TERRA FORCE-EF SUPER LIGHT je vyvinutá pro těžké enduro závody. V porovnání s verzí SUPER její měkčí směs přináší lepší trakci a podává kvalitnější výkon v těžkých kamenitých pasážích nebo na mokru. Rozvržení bloků vzorku podléhá specifikaci FIM.

Mitas TERRA FORCE-MX MH

Motokrosové pneumatiky pro střední až tvrdý terén (MH – Medium to Hard). Tvar a uspořádání výstupků je navrženo pro maximální trakci a ovladatelnost. Výstupky přední pneumatiky přináší stabilitu v přímém směru, u zadních zvyšují kontakt se zemí. TERRA FORCE-MX MH mají měkčí směs, než TERRA FORCE-MX SM.

Mitas TERRA FORCE-MX MH SUPER

Mitas TERRA FORCE-MX MH Super je novou generací pneumatiky C-19 SUPER. Vyrobena pro enduro , extrémní enduro a cross country závody. Středové bloky šípovitého tvaru poskytují lepší stabilitu v přímém směru. Motokrosové pneumatiky pro střední až tvrdý terén (MH – Medium to Hard). Tvar a uspořádání výstupků je navrženo pro maximální trakci a ovladatelnost. Výstupky přední pneumatiky přináší stabilitu v přímém směru, u zadních zvyšují kontakt se zemí. TERRA FORCE-MX MH mají měkčí směs, než TERRA FORCE-MX SM.

Mitas TERRA FORCE-MX MH SUPER LIGHT

Mitas TERRA FORCE-MX SM SUPER LIGHT je novou generací dezénu C-18. Vyrobena pro závody cross-country na nejtvrdší kamenité povrchy s kořeny, kde poskytuje excelentní grip. Velké mezery mezi výstupky zajišťují čistící schopnost dezénu. Boční výstupky tvaru háčku pak podporují lepší akceleraci.

Mitas TERRA FORCE-MX MH WIN FRIC

Motokrosové pneumatiky pro střední až tvrdý terén (MH – Medium to Hard). Tvar a uspořádání výstupků je navrženo pro maximální trakci a ovladatelnost. Výstupky přední pneumatiky přináší stabilitu v přímém směru, u zadních zvyšují kontakt se zemí. TERRA FORCE-MX MH mají měkčí směs, než TERRA FORCE-MX SM. Provedení „Winter Friction“ jsou vyrobeny na standartním motokrosovém základu. Speciální směs vzorku však zajišťuje pružnost a poddajnost i v nízkých teplotách do -15. Jsou nejlepší volbou na zimní vyjížďky tam, kde se může objevit zmrzlý podklad. Připraveny pro požití s hroty.

Mitas TERRA FORCE-MX SAND

Motokrosová pneumatika pro blátivé a písčité povrchy. Hybridní konstrukce „polovičního pádla“ s velkou mezerou mezi výstupky zvyšuje samočistící schopnost. Velké středové a agresivní boční výstupky zlepšují trakci. Ostrý tvar kostky se zesílenými rameny pomáhají vzorku při velkých dopadech a agresivním brždění. Směs se také vyznačuje velkou tvrdostí bez vyměknutí v průběhu závodu.

Mitas TERRA FORCE-MX SM

Motokrosové pneumatiky pro měkký až střední terén (SM-Soft to Medium) . Vzorek je navržen pro zvýšení trakce v měkkém terénu. Zužující se výstupky se vmáčknou do měkkého podkladu a tím zlepšují akceleraci, zatáčení a brždění bez ztráty trakce. Díky mezerám mezi výstupky disponuje dezén výbornou samočistící schopností. Směs je měkčí, než u provedení MX SAND.

Mitas TERRA FORCE-R

Mitas TERRA FORCE-R byly vytvořeny pro použití z 90 % na cestách a 10 % mimo ně. Jsou ideální volbou pro jezdce, kteří milují delší vyjížďky s méně náročnými přejezdy v terénu. Poskytují dobrý kilometrový výkon při zachování dobré univerzálnosti použití. Jezdec ocení excelentní trakci na mokrých cestách i při nízkých teplotách díky nejmodernějším elastomerům a nové metodě výpočtu optimálního profilu vzorku. Pláště mají vysokou odolnost proti průrazu díky technologii SCT (Strong Carcass Technology). Společně se snadnou ovladatelností a jistou manévrovatelností poskytuje pneumatika vysokou stabilitu a rovnoměrný výkon po celou dobu životnosti. TERRA FORCE-R originál do výroby pro motocykl KTM 1290 SUPER ADVENTURE S.

Mitas TOURING FORCE

Pneumatiky TOURING FORCE jsou vyvinuté pro všechny typy sportovně cestovních motocyklů. Jsou ideální volbou pro jezdce, kteří cestují na delší výlety se spolujezdci a zavazadly, stejně jako pro ty, kteří dávají přednost sportovnějším a dynamičtějším jízdám bez spolujezdce. Díky zesílené kostře jsou vhodné také pro těžké cestovní motocykly. Vysoký obsah siliky se speciálními přísadami zajišťuje vysokou přilnavost při nízkých teplotách. Umístění, směr a hloubka drážek vzorku zajišťují optimální odvod vody a poskytují skvělé jízdní vlastnosti v různých podmínkách. Konstrukce běhounu je optimalizovaná tak, aby byla zajištěna maximální kontaktní plocha v jakémkoliv náklonu. Technologie MCTT (Multi Compound Tread Technology) - technologie dvou směsí - nabízí vyšší kilometrový nájezd ve díky tvrdšího středu pneumatiky. Krajní části z m...

Mitas TOURING FORCE-SC

Mitas TOURING FORCE-SC jsou pneumatiky vyvinuté pro městské skútry na krátké a rychlé přesuny i pro delší cesty. Dezén je odvozený od sportovně cestovního modelu TOURING FORCE a čerpá z jeho vlastností – jednoduché ovladatelnosti, jistoty a komfortu. Vše zaručuje stabilní kostra vyvinutá virtuální 3D technologií. Vynikající přilnavost ve všech povětrnostních podmínkách zajišťuje kvalitní směs gumy s unikátní kombinací S-SBR elastomerů, speciálních plniv a pryskyřic. To vše dělá z těchto pneumatik vynikajícího společníka v městském provozu.

Mitas XT-434

XT-434 - K produktu zatím neexistují bližší informace

Mitas XT-434 WIN FRIC

Pneumatiky „Winter Friction“ jsou vyrobeny na standartním motokrosovém základu. Speciální směs vzorku však zajišťuje pružnost a poddajnost i v nízkých teplotách do -15. Jsou nejlepší volbou na zimní vyjížďky tam, kde se může objevit zmrzlý podklad. Připraveny pro požití s hroty. Lehce uzavřenější vzorek s více výstupky než model XT-444 a také více možností pro hroty.

Mitas XT-444 WIN FRIC

Pneumatiky „Winter Friction“ jsou vyrobeny na standartním motokrosovém základu. Speciální směs vzorku však zajišťuje pružnost a poddajnost i v nízkých teplotách do -15. Jsou nejlepší volbou na zimní vyjížďky tam, kde se může objevit zmrzlý podklad. Připraveny pro požití s hroty.

Mitas XT-454

XT-454 - K produktu zatím neexistují bližší informace

Mitas XT-454 SUPER SOFT EXTREME

Motokrosová pneumatika s extrémně měkkou směsí které přilne jak na středních, tak hlavně tvrdých površích. To vše díky větších bloků, které vydrží ostré i na kamenech a extrémně tvrdém povrchu.

Mitas XT-454 WIN FRIC

Pneumatiky „Winter Friction“ jsou vyrobeny na standartním motokrosovém základu. Speciální směs vzorku však zajišťuje pružnost a poddajnost i v nízkých teplotách do -15. Jsou nejlepší volbou na zimní vyjížďky tam, kde se může objevit zmrzlý podklad. Připraveny pro požití s hroty. Motokrosová pneumatika s extrémně měkkou směsí které přilne jak na středních, tak hlavně tvrdých površích. To vše díky větších bloků, které vydrží ostré i na kamenech a extrémně tvrdém povrchu.

Mitas XT-754

Mitas XT-754 se vyznačuje extrémně agresivním designem běhounu s vysokými výběžky. Její vzorec je nejvhodnější pro uvolněné povrchy.

Mitas XT-754 SUPER LIGHT

Pneumatika Mitas XT-754 Super Light má extrémně agresivní design běhounu s vysokými výběžky z poloměkké směsi s dlouhou životností. Poskytuje fantastický výkon na jakémkoli uvolněném povrchu a je odolná proti prořezání i protržení i na těch nejdrsnějších trasách. NHS - není určena pro provoz na pozemních komunikacích.

Mitas XT-946 ICE SOFT

XT-946 ICE SOFT

Mitas XT-994

XT-994 - K produktu zatím neexistují bližší informace

Mitas XT-994 WIN FRIC

XT-994 WIN FRIC - K produktu zatím neexistují bližší informace

Pneumatiky Mitas: Zemědělské

Mitas AC30

Continental AC30 - Robustní dezén pro vozidla používaná na staveništích.

Mitas AC65

MITAS AC65 - Traktorová radiální pneumatika mimořádně hospodárná díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Vysoká přepravní kapacita díky velkému objemu vzduchu. Velmi šetrná k podloží díky velké kontaktní ploše a mimořádné nosnosti. Větší komfort obsluhy v dopravě i při vyšších rychlostech do 65 km/h.

Mitas AC65 N

MITAS AC65 N - Traktorová radiální pneumatika má dezén s menšími mezerami mezi pevnými žebry zaručuje hladkou jízdu a malé opotřebení při jízdě na silnici - větší počet žeber a samočistící mezery mezi nimi zajišťují extrémně nízký prokluz v půdě - šetrná k travnatému podloží díky oblým ramenům, hranám žeber , plochému tvaru běhounu a poddajné kostře

Mitas AC70 G

Mitas AC70 G - Sklizňové radiální pneumatiky. Sklizňovým strojům poskytuje řada Mitas AC 70 G vysokou nosnost při nízkém husticím tlaku. Minimalizované zatížení půdy při sklizni díky širokému profilu a rovnoměrnému rozložení tlaku. Díky masivním zubům dezénů s vysokým přesahem ve středu běhounu je AC 70 G vhodná pro travnaté plochy. -Velmi produktivní a nákladově efektivní díky svému výkonu během sklizně. -Nízké vibrace a hladká jízda při přesunech po silnici.

Mitas AC70 H

Mitas je renomovaný výrobce pneumatik a je pravděpodobné, že jejich model AC70 H je navržen s důrazem na specifické vlastnosti a požadavky. Sklizňové pneumatiky s vysokou nosností a nízkým tlakem huštění. Minimalizované zatížení půdní struktury díky větší kontaktní ploše, která účinně rozkládá tlak na zem. Nízké vibrace a hladká jízda při přesunech po silnici. Zaručuje vysokou produktivitu a hospodárnost díky svým výkonům při polních pracích i v dopravě.

Mitas AC70 N

Mitas AC 70 N - Pneumatika pro poháněná kola sklizňové techniky - Velmi šetrná k půdě díky široké ploše stopy a rovnoměrnému rozložení tlaku. Hladký pohyb při silničních přesunech díky nízkým vibracím. Velmi nákladově efektivní, produktivní a vysoce výkonné při polních pracích. Mitas je renomovaný výrobce pneumatik a je pravděpodobné, že jejich model AC70 N je navržen s důrazem na specifické vlastnosti a požadavky.

Mitas AC70 T

Mitas AC 70 T - Traktorová radiální pneumatika - Trakce – Vysoké záběrové zuby pro větší trakci při polní práci. Samočistící schopnost – Výborná samočistící schopnost redukuje prokluz a zlepšuje přenos tahových sil. Ekonomika – Dlouhá životnost a výborná trakce vede k úsporám při provozu. Univerzálnost – Široké použití vhodné i pro traktory do vinohradů a sadů.

Mitas AC85

MITAS AC85 - Traktorová radiální pneumatika - Dlouhá životnost díky použité směsi, velmi odolné proti opotřebení. Odolná radiální pneumatika s vyváženými charakteristikami pro široké možnosti využití jak na poli, tak na silnici. Velká styčná plocha zlepšuje trakci.

Mitas AC90

Mitac AC90 - RADIÁLNÍ PNEUMATIKY PRO POSTŘIKOVAČE - Zúžená šířka pneumatiky usnadňuje jízdu v řádcích mezi rostlinami bez poškození rostlin. Zaoblení ramen a záběrových zubů společně s výškou plášťů rovněž napomáhá k ochraně semen a rostlin. Efektivita provozu díky vyšší nosnosti a maximální rychlosti 50 km/h. Vysoké záběrové zuby poskytují vynikající trakci, lepší směrovou stabilitu a vysokou přesnost řízení. obré samočistící schopnosti snižují prokluz i v obtížných provozních podmínkách.

Mitas AGRITERRA 02

MITAS AGRITERRA 02 - je novou linií flotačních pneumatik značky MITAS, s vysokou nosností, výkonem a maximální rychlostí do 65 km/h. AGRITTERA 02 zaručuje optimální jízdní vlastnosti se sníženým valivým odporem a vzhledem k větší kontaktní ploše i nízkým tlakem na půdu. MITAS AGRITERRA 02

Mitas AGRITERRA 03

AGRITERRA 03

Mitas AR-03 UNI SERVICE

MITAS AR-03 UNI SERVICE - Radiální pneumatika pro použití na samosběracích vozech a zemědělských přívěsech pro rychlosti do 90 km/h. Je šetrná k půdě i travnatému podloží díky nízkému huštění a velké ploše širokého běhounu. Rovnoměrně rozložený vzorek dezénu určuje, že pneumatika je rovněž vhodná pro užitková vozidla (např. pro čištění chodníků) a pro dlouhé jízdy.

Mitas AR-04 ALL TERRAIN

MITAS AR-04 ALL TERRAIN - Radiální záběrová pneumatika pro použití na loukách. Mimořádně vhodná pro práci na svazích; chrání trávník. Tichý provoz na silnicích při rychlosti do 65 km/h. Vysoký kilometrový výkon díky optimalizovanému dezénu.

Mitas AR-05 AG TRAILER

MITAS AR-05 AG TRAILER - radiální pneumatika pro zemědělské a užitkové přívěsy, schválené pro rychlosti do 100 km/h. Nízké hodnoty valivého odporu díky podélně orientovanému, příčně členěnému vzorku dezénu, stejně jako díky zaobleným ramenním partiím. Celoocelová konstrukce chrání pneumatiku proti poškození.

Mitas AR01

MITAS AR01 - Dezén pro univerzální použití na silnici i mimo ni. Pro rychlost do 80 km/h. Radiální celoocelová konstrukce. Snížený valivý odpor. Vynikající životnost. Snížená spotřeba pohonných hmot. Zvětšená kontaktní plocha redukuje tlak na půdu. Vhodný především pro zemědělské valníky, přívěsy, návěsy, cisterny atd. s požadavkem na vyšší rychlost. Pneumatika je určena pro normální zemědělské použití, ne pro nepřetržitý silniční provoz. MITAS AR01

Mitas AR02

MITAS AR02 - Nová generace flotačních plášťů. Vyšší nosnost a pracovní rychlost. Radiální konstrukce. Lepší rozložení tlaku na půdu. Vynikající trakce díky robustním zubům. Snížená spotřeba pohonných hmot z důvodů nižšího valivého odporu. Vhodný především pro použití na trailery, valníky, zemědělské cisterny, rozmetadla chlévské mrvy, atd. Tyto pneumatika je určena pro normální zemědělské použití, ne pro nepřetržitý silniční provoz. MITAS AR02

Mitas B3

SAVA B3

Mitas B63

SAVA B63

Mitas GRIP-n-RIDE

MITAS GRIP nRIDE

Mitas HC1000

MITAS HC1000 - Nové vysokokapacitní (High Capacity, HC) radiální pneumatiky navržené pro nejmodernější generaci postřikovačů s vlastním pohonem. Dva nové úzké dezény NRO (Narrow Rim Option) v rozměrech VF 650/65R38 a VF 750/60R46 vhodné pro vysoké zatížení a vysokou provozní rychlost. Pokročilá konstrukce VF (Very High Flexion) přináší viditelné výhody – poskytuje až o 40 % vyšší zatížení, zvyšuje trakci, ochranu půdy a výnosy. Pneumatiky jsou vyrobené pro montáž na standardní ráfky, a představují tak další úspory nákladů. Pneumatiky zajišťují bezpečnou montáž i při nízkém tlaku a také delší životnost.

Mitas HC2000

MITAS HC2000

Mitas HC3000

MITAS HC3000 - ve srovnání se stejným rozměrem standardního kombajnového pláště se pneumatika Mitas VF 710/70R42 CFO HC 3000 může pochlubit až o 26 % nižším husticím tlakem při rychlosti 15 km/h v průběhu sklizně při cyklickém zatížení. Díky většímu otisku má pak lepší trakci a méně zhutňuje půdu. Mitas VF 710/70R42 CFO (Cyclic Field Operation) HC 3000 náleží do rychlostní kategorie „B“ a umožňuje rychlost až 50 km/h. Při rychlosti 15 km/h dovoluje maximální zatížení 14 300 kg. Velká výhoda plášťů VF spočívá v jejich konstrukci. Při stejném zatížení nemusí totiž zemědělci upravovat tlak pneumatice v závislosti na rychlosti jak je zvykem u standardních plášťů.

Mitas HC70

Continental HC70 - traktorová pneumatika

Mitas IM01

MITAS IM01 - Osvědčený dezén pro přepravu. Vhodný též pro poháněná kola. Lepší rozložení tlaku na půdu. MITAS IM01

Mitas IM02

MITAS IM02 - Osvědčený dezén pro zemědělskou aplikaci s dobrým záběrem. Radiální celoocelová konstrukce. Snížený valivý odpor. Pneumatika pro rychost do 40 km/h. MITAS IM02

Mitas IM03

MITAS IM03 - Klasický implement pro zemědělské aplikace. Vyšší a plnější vzorek oproti vzorku IM-04. MITAS IM03

Mitas IM04

MITAS IM04 - Moderní a universální dezén pro široké uplatnění v zemědělství. MITAS IM04

Mitas IM05

MITAS IM05 - speciální dezén pro řízená kola industriálních traktorů. MITAS IM05

Mitas IM07

MITAS IM07 - Universální dezén s žebrovaným profilem bez postranních prvků. Vhodný pro použití na loukách nebo na kultivačních strojích. MITAS IM07

Mitas IM09

MITAS IM09 - Flotační dezén charakteristický použitím nízkého hustícího tlaku a tím dosažení nižších tlaků na půdu. Dobré záběrové vlastnosti díky silným bočním zubům. MITAS IM09

Mitas IM10

MITAS IM10 - Žebrovaný dezén vhodný pro kultivační stroje nebo pro lehký transport. MITAS IM10

Mitas SFT

MITAS SFT

Mitas SST

CONTINENTAL SST - Jedná se o rychlou a zároveň velmi tichou pneumatiku splňující nejnáročnější požadavky zákazníků. Pneumatika byla vyvinuta v těsné spolupráci s uživateli a výrobci zemědělské techniky. Adekvátní obutí pro moderní traktory pohybující se nejen v terénu, ale i v běžném silničním provozu vysokou rychlostí, nabízí jízdní komfort, spolehlivost a bezpečnost. Použitím nové technologie byla snížena hlučnost pneumatik SST o více než 3 dB (A), čímž došlo k významnému omezení hluku v kabině stroje a zlepšení pracovního prostředí a ochrany zdraví řidiče. Pneumatika Continental SST (SilentSpeedTyre) je nabízena ve třech oblíbených rozměrech 650/65 R42 SST, 650/65 R 38 SST a 600/65 R 38 SST.

Mitas TD01

MITAS TD01 - Trakční dezén s vysokou odolností, určený též pro průmyslové aplikace. Diagonální konstrukce. MITAS TD01

Mitas TD02

MITAS TD02 - Osvědčený záběrový traktorový plášt. Klasický traktorový dezén s vynikající trakcí a optimalizovaným tvarem záběrových zubů. Použitelný na přední i zadní poháněné nápravy. Diagonální konstrukce. MITAS TD02

Mitas TD05

MITAS TD05 - Speciální dezén s úhlem sklonu zubů 23° umožňuje vynikající záběr a zdokonaluje samočisticí vlastnosti. Zesílená ramenní žebra zabraňují sklouzávání ze stopy a výrazně zlepšují odolnost pneumatiky.

Mitas TD13

MITAS TD13 - =(Barum TZ 13). Pneumatika Mitas TD-13 nahrazuje dezén Barum TZ 13 (pneu je identická, je možné je vzájemně párovat). Osvědčený záběrového dezén traktorů. Dobrá samočisticí schopnost a odolnost prosti poškození. Vhodné i pro jízdu ve svažitých terénech. Použitelný na přední i zadní poháněné nápravy. Diagonální konstrukce. MITAS TD13

Mitas TD17

MITAS TD17 - Osvědčený záběrový dezén shodný se vzorkem BARUM TZ 17 (TZ 19). Dezén s významným zvýšením výšky záběrových zubů, které umožňuje vynikající záběrové vlastnosti. Optimální tvar paty záběrového zubu zvyšuje odolnost proti mechnickému poškození. Ochrana patky proti průniku cizích meteriálů a nečistot. Diagonální konstrukce. MITAS TD17

Mitas TD19

MITAS TD19 - Zesílená konstrukce pneumatiky je vhodná zejména pro traktory s čelním nakladačem. Pneumatiky vhotné též pro traktory v lesním provozu s lesnickou nástavbou UKT. Pneumatika Mitas TD-19 nahrazuje dezén Barum TZ 19 (pneu je identická, je možné je vzájemně párovat). Dezén se zvětšeným povrchem zubů v centrální oblasti se zlepšenými záběrovými vlastnostmi oproti TD-13. Zvětšení povrchu žeber ve středové části zabezpečuje příznivé odvalovní kola na pevném povrchu. Použitelný na přední i zadní poháněné nápravy. Pro traktory s čelním nakladačem. Diagonální konstrukce. MITAS TD19

Mitas TF01

MITAS TF01 - Žebrovaný dezén bez bočních prvků nebo zubů vhodný pro před ní vodící kola traktorů. Diagonální konstrukce. MITAS TF01

Mitas TF03

MITAS TF03 - Osvědčený vodicí dezén shodný se vzorkem BARUM TP 9 (TP9). Žebrovaný dezén se silnými zuby a bočními prvky pro řídící kola. Diagonální konstrukce. MITAS TF03

Mitas TG-01

MITAS TG-01 -Traktorové industriální diagonální pneumatiky - odolné pláště pro stavební a silniční práce. Robustní industriální dezén, vysoce odolný proti průrazu a opotřebení.

Mitas TI05

MITAS TI05 - Robustní průmyslový dezén s vynikajícími záběrovými vlastnostmi, vhodný pro rýpadlo-nakladače a ostatní typy nakladačů. MITAS TI05

Mitas TR01

MITAS TR01 - Dezén s vynikajícím záběrem, vhodný pro samohybná vozidla, zemědělské nakladače, malé sklápěče a teleskopické nakladače. Diagonální konstrukce. MITAS TR01

Mitas TR03

MITAS TR03 - Universální dezén pro různé zemědělské aplikace s dobrými záběrovými vlastnostmi. Diagonální konstrukce. MITAS TR03

Mitas TR04

MITAS TR04 - Universální dezén pro různé zemědělské aplikace s dobrými záběrovými vlastnostmi. Diagonální konstrukce. MITAS TR04

Mitas TR05

MITAS TR05 - Osvědčený dezén pro zemědělské aplikace s dobrými záběrovými vlastnostmi. Diagonální konstrukce.

Mitas TR06

MITAS TR06 - Nízkoprofilový záběrový dezén pro aplikace na loukách. Diagonální konstrukce.

Mitas TR07

MITAS TR07 - Nízkoprofilový dezén s vynikajícím záběrem. Vhodný pro práce na loukách. Diagonální konstrukce.

Mitas TR08

MITAS TR08 - Flotační dezén snižující tlak na půdu díky nižšímu huštění. Dobrý záběr, brzdící vlastnosti a boční stabilita. Diagonální konstrukce. MITAS TR08

Mitas TR09

MITAS TR09 - Dezén s vynikajícím záběrem, vhodný pro přední kola rýpadlo-nakladačů, kolových nakladačů atd. Diagonální konstrukce. MITAS TR09

Mitas TR10

MITAS TR10 - Dezén pro pneumatiky rozměru 14-17.5. Vhodný především pro velké smykem řízené nakladače nebo stroje s vlastním pohonem. Může být použit také na přední kola rýpadlo-nakladačů. Diagonální konstrukce. MITAS TR10

Mitas TR11

MITAS TR11 - Dezén s velmi dobrými záběrovými vlastnostmi diky robustním zubům, vhodný pro nakladače a dumpry. Diagonální konstrukce.

Mitas TR12

MITAS TR12 - Dezén s vynikajícími záběrovými vlastnostmi pro flotační pneumatiky, vhodný pro záběrová kola zemědělských a industriál-ních strojů. Vhodný též pro kola přívěsů. Diagonální konstrukce. MITAS TR12

Mitas TS02

MITAS TS02 - Záběrový dezén s vynikajícími záběrovými vlastnostmi používaný především na samochodných travních sekačkách. Diagonální konstrukce. MITAS TS02

Mitas TS04

MITAS TS04 - Záběrový dezén s vynikajícími záběrovými vlastnostmi. Diagonální konstrukce.

Mitas TS05

MITAS TS05 - Záběrový dezén vhodný pro lehké industriální aplikace. Diagonální konstrukce.

Mitas TS06

MITAS TS06 - Vylepšený záběrový dezén s vynikajícím záběrem. Diagonální konstrukce.

Mitas TS07

MITAS TS07 - Dezén vyvinutý speciálně pro kola secích strojů. Diagonální konstrukce.

Pneumatiky Mitas: MPT-EM a bagry

Mitas Big Boy

MITAS BIG BOY - pneu pro smykem řízené nakladače. Mohutný dezén s chráničem ráfku na bočnici. Pryžová směs s vyšší odolností proti opotřebení. Hloubka dezénu: 19mm. MITAS BIG BOY

Mitas COMP

Mitas COMP - •Speciální plášť pro válce. •Stejný dezén pro Compactor, Compactor Extra a Compactor Smooth.

Mitas COMP.EX.

MITAS COMP.EX. - •Speciální plášť pro válce. •Stejný dezén pro Compactor, Compactor Extra a Compactor Smooth.

Mitas COMP.SM

MITAS COMP.SM - •Speciální plášť pro válce. •Stejný dezén pro Compactor, Compactor Extra a Compactor Smooth.

Mitas CR-01

MITAS CR-01 - celoocelová radiální pneumatika s nesměrovým dezénem Mitas CR-01 redukuje hluk pneumatiky při přesunech po silnici. Zároveň zajišťuje ekonomiku provozu, a to snížením spotřeby pohonných hmot v důsledku nižšího valivého odporu pneu. Jeřábová pneumatika Mitas CR-01 tak nabízí větší výhody ve srovnání s konkurenčními pneumatikami v tomto segmentu. MITAS CR-01

Mitas EM01

MITAS EM01 - Nesměrový dezén pro univerzální použití. Dezén je vhodný především pro nakladače, teleskopické nakladače, rýpadlové nakladače, dumpery a další stroje. MITAS EM01

Mitas EM02

MITAS EM02 - Dezén s dobrými záběrovými vlastnostmi, účinnou samočisticí schopností a vynikající životností. Dezén je vhodný především pro nakladače, teleskopické manipulátory a další stroje. Dezén je možno použít také pro zemědělské aplikace. MITAS EM02

Mitas EM20

MITAS EM20 - Dezén s výbornými záběrovými a samočistícími schopnostmi. Bezdušová pneumatika pro stavební stroje.

Mitas EM22

MITAS EM22 - Nová generace plášťů pro rýpadla. Upravený dezén NB 38, který má velmi dobré záběrové a samočistící vlastnosti. Dezén má o 7% širší běžnou plochu v porovnání s dezénem NB 38. Dezén je vhodný pro moderní rýpadla. MITAS EM22

Mitas EM23

MITAS EM23 - Vyšší odolnost proti průrazu a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Dezén je určený pro kamenitý a tvrdý povrch, navržený speciálně pro užití na rýpadlech. MITAS EM23

Mitas EM30

MITAS EM30 - Dezén s vynikající životností a odolností proti propíchnutí. Vhodný pro nakladače, dumpery v těžkých provozních podmínkách. MITAS EM30

Mitas EM60

MITAS EM60 - Dezén navržený především pro velmi těžké stavební stroje a stroje v kombinovaném provozu. Dezén má velmi dobré samočistící vlastnosti. MITAS EM60

Mitas EM70

MITAS EM70 - Dezén s dobrým záběrem a minimálním skluzem kola, s vynikajícími tlumícími a samočisticími vlastnostmi.

Mitas EM80

MITAS EM80

Mitas MPT20

MITAS MPT20 - Univerzální dezén pro silniční a mimosilniční aplikace. Obzvlášť vhodný pro komunální, vojenská a další speciální vozidla.

Mitas MPT21

MITAS MPT21 - Nesměrový dezén pro univerzální použití na silnici i mimo ni s výbornými záběrovými vlastnostmi a účinnou samočisticí schopností. Dezén je vhodný především pro víceúčelové nákladní automobily a komunální vozidla.

Mitas MPT23

MITAS MPT23 - víceúčelové pneumatiky.

Mitas NB38

MITAS NB 38 - záběrový dezén pro terénní použití. Klasický dezén pro univerzální užití s dobrými záběrovými a samočistícími vlastnostmi.

Mitas NB57

MITAS NB 57 - Osvědčený záběrový vzorek. Vyšší odolnost proti propíchnutí a ojetí běhounu díky vyššímu vyplnění běžné plochy. Dezén je určený pro kamenitý a tvrdý terén. MITAS NB 57

Mitas SK01

MITAS SK01 - Typický dezén s dobrými záběrovými vlastnostmi a ochranou bočnice.

Mitas SK02

MITAS SK02 - Robustní zesílený dezén se záběrovými zuby ve střední části, vyšší odolnost proti propíchnutí a opotřebení běhounu. Zesílená bočnice.

Mitas SK05

MITAS SK05 - Robustní zesílený dezén se záběrovými zuby ve střední části, vyšší odolnost proti propíchnutí a opotřebení běhounu. Zesílená bočnice. Větší výplň = vzorku delší životnost.

Mitas TG-01

MITAS TG-01 -Traktorové industriální diagonální pneumatiky - odolné pláště pro stavební a silniční práce. Robustní industriální dezén, vysoce odolný proti průrazu a opotřebení.

Mitas TG02

MITAS TG02 - Dezén s dobrými záběrovými a samočistícími vlastnostmi.

Mitas Uk 5

Mitas Uk 5 - Dezén vhodný pro průmyslové a stavební stroje.

Mitas UK-10

MITAS UK10

Pneumatiky Mitas: Lesní pneumatiky

Mitas TL01

MITAS TL01 - Pneumatika určená pro užití na lesních traktorech UKT a lesních tahačích LKT. Díky použití nárazníku z ocelového kordu je pneumatika Mitas TL-01 velmi odolná proti mechanickému poškození v koruně vzorku. Patka je zvlášť chráněna proti vnikání cizích předmětů. Tvar a uspořádání záběrových zubů dovoluje použití ochranných řetězů. Detail vzorku pneu TL-1 výrobce MITAS, je shodný se vzorkem TL 1 Barum. MITAS TL01