Získejte rozšířenou garanci pro vaše pneu.

ContiGarant je nejlepší rozšířená záruka pro majitele osobních, SUV a 4x4 pneumatik značky Continental. Garantuje vrácení plné ceny pneumatik při jejich neopravitelném poškození, takže při roztržení boku o obrubník, větším průpichu nebo proražení pneumatiky získáte své peníze zpět. Platí na letní i zimní pneu zakoupené a namontované u vybraných prodejců a servisů od 1. 9. 2016.

Získejte rozšířenou garanci pro vaše pneu.

Platí pro pneumatiky při minimální zbytkové hloubce dezénu 4 mm u letních i zimních pneu. 

ContiGarant lze uplatnit po dobu 12 měsíců od data prvního nazutí pneumatiky na vozidlo spotřebitele.

Program se vztahuje na zákazníky, kteří nakoupili pneumatiky na základě řádného daňového dokladu a ten na místě řádně uhradili peněžními prostředky v hotovosti nebo bezhotovostní platbou pomocí platební karty.

Jak získat garanci:

 1. Klikněte na tlačítko Registrace pneu
 2. Vyplňte požadované údaje ve třech krocích:
  1. osobní údaje
  2. údaje o pneu
   • zvolte letní nebo zimní pneumatiku
   • vyberete název pneumatiky a její rozměr
   • označíte počet zakoupených pneumatik (na jednu registraci lze registrovat maximálně 4 pneumatiky)
   • vypište jednotlivá čísla DOT (čtyřčíslí uvedené na bočnici pneumatiky uvádějící týden a rok výroby).
  3. údaje o nákupu a servisu
   • vyberete ze seznamu servis, kde jste Vaši pneumatiku nazuli a nahrajte doklad o provedeném servise (fotografie, sken apod. ve formátu jpeg nebo pdf)
   • pokud nákup pneumatiky proběhl u stejného prodejce a čase jako servis, zatrhněte políčko, dále zatrhněte políčko se souhlasem k poskytnutí osobních údajů a odešlete registraci
   • pokud nákup proběhl u jiného prodejce nebo čase, vyberte jej ze seznamu a nahrajte doklad o nákupu (fotografie, sken apod. ve formátu jpeg nebo pdf), poté postupujte jako v předchozím případě
 3. Obdržíte e-mail s informací o správném odeslání registrace. Po jejím zpracování Vás budeme opět e-mailem kontaktovat s potvrzením správnosti údajů a pošleme Vám identifikační číslo a odkaz, který Vám usnadní případnou žádost o uplatnění garance.