602 737 791

Archiv novinek

Autem na letní dovolenou II: Nepodceňujte pneumatiky

Stěrače stírají, světla svítí? S tímhle sloganem si před dovolenou vystačí reklama, vaše auto bohužel ne. Nepodceňujte pneumatiky.

Celý článek

Co je to dezén a jaká je jeho minimální hloubka?

Každý motorista by měl pravidelně kontrolovat hloubku dezénu. Značná část řidičů se přesto spoléhá na věk pneumatiky. Ty se však opotřebovávají v závislosti na způsobu jízdy a tvrdosti směsi, tedy správnosti jejich použití v konkrétním ročním období. Na silnici se proto vyskytuje spousta vozidel s příliš plytkým dezénem, který nesplňuje bezpečnostní ani zákonné normy.

Celý článek

Autem na letní dovolenou: Kontrola vozu & letní servis

Stěrače stírají, světla svítí? S tímhle sloganem si před dovolenou vystačí reklama, vaše auto bohužel ne. Co všechno a proč zkontrolovat před odjezdem na letní dovolenou autem?

Celý článek

Mitas. Přední výrobce pneumatik pro zemědělskou, stavební a manipulační techniku, motocykly i letadla

Původně česká značka zaměřená na výrobu pneumatik pro zemědělské stroje, kterými dominuje na evropském trhu a vyváží je do celého světa. Seznamte se s její historií a projděte si naše tipy na nejlepší pneumatiky Mitas.

Celý článek

Těžký vzduch, horko a zápach? Čas na servis klimatizace!

Nezapomeňte na údržbu klimatizace. Má zásadní vliv nejen na pohodlnou jízdu, ale také na kvalitu vzduchu, kterou v autě dýcháte. Tedy i na vaše zdraví. Stejně jako ostatní části vašeho automobilu vyžaduje pravidelnou péči.

Celý článek

Mitas. Motocyklové pneumatiky s českými kořeny

Inovativní technologie, kvalitní materiály, vlastní know-how. Výroba pneumatik pro motorky Mitas sahá až do 30. let minulého století. Znát je to v každém záhybu dezénu.

Celý článek

Michelin

Pneumatiky předního gumárenského výrobce s ikonickým maskotem jsou známé svou neochvějnou kvalitou, vysokou spolehlivostí a unikátním know-how zakořeněným v 19. století. Pojďte s námi objevit nejzajímavější produkty a nejdůležitější momenty vývoje legendární francouzské značky pneumatik.

Celý článek

Bezpečnostní šrouby nebo matice kol k objednávce AEZ, DOTZ zdarma

K objednávce kompletní sady kol značek AEZDOTZ přidáváme bezpečnostní šrouby nebo matice SICUPLUS zdarma.

Celý článek

Barum. Nejoblíbenější pneumatika českých řidičů

Český výrobce pneumatik uznávaný po celé Evropě vznikl roku 1948. Od svého vzniku se pevně drží stále stejné vize: nabízet odolné, výkonné a cenově dostupné pneumatiky. Zjistěte o něm více a prohlédněte si naše tipy na nejlepší pneumatiky Barum – nejoblíbenějšího obutí českých řidičů.

Celý článek

Jak správně přezout pneumatiky

S výměnou pneumatik z letních na zimní a naopak nemusíte hned utíkat do pneuservisu. Jste-li dostatečně zruční a máte-li k dispozici vhodnou sadu pneumatik na discích, zvládnete přezout ve své garáži. Ačkoliv se jedná o relativně nenáročný úkon, mějte vždy na paměti, že zastáváte práci proškoleného a zkušeného automechanika.

Celý článek

Continental. Průkopnictví, spolehlivost, udržitelnost

Legendární německá značka patří mezi nejstarší výrobce pneumatik na světě a stále se řadí mezi přední průkopníky jejich vývoje. Zjistěte o ní více a prohlédněte si naše tipy na nejlepší pneumatiky Continental.

Celý článek

Jaké pneumatiky vybrat pro elektromobil?

Vybrat ty pravé pneumatiky bývá někdy kumšt i u běžných automobilů. A zvolit správné pneumatiky pro elektromobil není o nic lehčí ani těžší – stačí jen vědět, jak na to. Obutí elektromobilů musí zvládnout především vyšší hmotnost a vysoký točivý moment. Mají proto rozdílnou konstrukci a vykazují vysokou odolnost proti oděru.

Celý článek

Získejte až 1 200 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin

Kupte si 4 nové zimní či celoroční pneumatiky Michelin, zaregistrujte svůj nákup a získejte zpět až 1 200 Kč.

Celý článek

Zemědělské pneumatiky Mitas

Přestože portfolio českého výrobce pneumatik Mitas zahrnuje celou škálu kvalitního obutí nejen průmyslových strojů, je známý především pro své špičkové zemědělské pneumatiky. Proč jsou pro koncové uživatele tak atraktivní?

Celý článek

Jak vybrat nosič kol?

Sezona dovolených se nezadržitelně blíží. Pokud patříte mezi sportovce, pak ji možná strávíte jako řada aktivních Čechů na kole. S tím ale přichází zásadní otázka – jak kolo dopravit na místo určení? Ačkoliv se nabízí celá řada způsobů, jak jízdní kolo převážet autem, zdaleka nejlepší možností zůstávají nosiče nejrůznějších typů. Který je pro vás ten správný?

Celý článek

Jak vybrat dětskou autosedačku?

Mezi nejohroženější účastníky silničního provozu patří malé děti. Dobrou zprávou je, že řadě zranění s lehkými, vážnými i fatálními následky se dá poměrně lehce zabránit – správně vybranou a nainstalovanou dětskou autosedačkou. Jak na to?

Celý článek

Autosedačky. Nově v sortimentu Mojepneu

V Mojepneu nám záleží nejen na kvalitě a jízdních vlastnostech nabízených produktů či příjemném zážitku z jízdy, který vám dokáží zprostředkovat. Záleží nám také na bezpečnosti. Proto jsme se rozhodli rozšířit náš sortiment o dětské autosedačky – aby si jízdu užili v pohodlí a bezpečí i vaše děti. 

Celý článek

Pneumatiky (ne)stárnou

Ne. Pneumatiky nevydrží věčně. Správně uložené však neztrácí nic na svém výkonu po dobu tří let. Co tedy rozhoduje o jejich opotřebení a použitelnosti?

Celý článek

Pneuservis Mojepneu Kobeřice přesunut do Kravař

Pneuservis Mojepneu Kobeřice jsme z provozních důvodů přesunuli do Kravař na adresu Štěpánkovická 950/23, 747 Kravaře.

Celý článek

5 důvodů, proč přezouvat pneumatiky v Mojepneu.cz

Důvody k výměně letních pneumatik za zimní a naopak jsou jasné. Díky rozdílnému složení i dezénu nabízejí ideální přilnavost a zvyšují ovladatelnost vozidla v daném ročním období. Výrazně se tím zvyšuje efektivita a zejména bezpečnost jízdy. Proč ale přezouvat zrovna v Mojepneu.cz?

Celý článek

Garance Sebring - nové pneu v případě poškození

Značka Sebring stále roste na popularitě, a to hlavně u vozů střední třídy. Přesto nabízí svým zákazníkům služby v podstatě prémiové značky. Program Sebring garance umožňuje bezplatnou výměnu neúmyslně poškozených pneumatik v období 1 roku od jejich zakoupení.

Celý článek

Mojepneu v Praze

Síť servisů Mojepneu se rozšiřuje! Máme velkou radost, že můžeme oznámit otevření nové pobočky Mojepneu, tentokrát v Praze.

Celý článek

Jak vybrat zimní pneumatiky aneb nejsou zimní jako zimní

Období povinného zimního obutí je opět tady. Víte, proč je důležité přezout, jak poznat zimní pneumatiky a podle čeho je vybrat?

Celý článek

Test zimních pneumatik 2022

Hledáte na trhu to nejlepší obutí na zimu? V rozhodování vám může pomoct třeba test časopisu Auto Express.

Celý článek